در انتصاب و جابجایی مدیران محدودیت و موانعی وجود دارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، محمدعلی احمدی عصر دوشنبه در نشست با اعضای بسیج دانشجویی استان اصفهان اظهار داشت: متاسفانه پرونده های اقتصادی، فرهنگی، خدماتی و… در مناطق مختلف شهری و روستایی بسته شده است.

یکی از دغدغه های اصلی بسیج دانش آموزی حفظ راهیان نور و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که به گفته استاندار فعلی نزدیک به هشت سال است که انجام نشده است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه بسیاری از جلسات دیگر مانند ستاد تنظیم بازار چنین سرنوشتی داشته است، افزود: به عنوان یک شهروند اکنون با مقایسه آن با دوره قبل تغییر تنظیم بازار را احساس می کنیم و نمونه دیگر این است که انباشت پرونده های استانی در حدود چهار ماه». ولایت است و مطالبات مردم خیلی بیشتر از این مصادیق است.

حصار کشی خواسته های فوق العاده مخالفان

کمبود منابع و نوسان مطالبات فوق‌العاده جریان ضدانقلاب بسیار رایج شده است، زیرا آنها این مطالبات را به جامعه تحمیل می‌کنند و نشان می‌دهند که هیچ راهی برای برآورده کردن آن وجود ندارد و همچنان به ناامیدی خود ادامه می‌دهند. “

احمدی معتقد است برای شروع کار و برنامه ریزی مطالبات رهبر معظم انقلاب باید فهرست و اجرایی شود.

«تجربه نشان داده است که وقتی یک حرکت انقلابی شروع می‌شود، دو اتفاق می‌افتد، مشغول باشید تا سابقه روشنی نداشته باشید.

محدودیت در انتصاب مدیران

استاندار اصفهان با اشاره به افطاری اتاق بازرگانی گفت: با این حواشی مسئولان اصفهان ناسپاسی کردند چرا که ایرادی ندارد که بتوانیم با سرمایه گذاران روبرو شویم و سرمایه جذب کنیم و در مورد مطالبات اصفهان مذاکره کنیم. او گفت که مسئولان باید افطار می‌کردند، اما فقط برای ملاقات.

در خصوص شاخص انتخابات مدیران استانی، «داشتن مدیران برای داشتن روابط عمومی، اخلاص، فعالیت جهادی و سایر ویژگی های حاج قاسم ضروری است، البته در جابجایی و انتصاب مدیران محدودیت و موانعی وجود دارد و بنده نداشته ام. به من اجازه داده شده که یک معاون تعیین کنم.”

احمدی با اشاره به ایجاد قرارگاه محرومیت زدایی و حاشیه نشینی در فرمانداری از دیگر اقدامات این استان گفت: این قرارگاه با تعامل سپاه پاسداران ایجاد شده و بر مهاجرت معکوس تاکید بیشتری می شود.

اردوغان با بیان اینکه امید به ادامه راه و اجرای برنامه ها وجود دارد، گفت: به رونق اقتصادی استانی که حداقل 30 هزار خانه در اصفهان به بهره برداری می رسد بسیار امیدواریم.

دیدگاهتان را بنویسید