دستور فرمانده کل سپاه برای امدادرسانی به سیل‌زدگان جنوب کشور

سیاسی / امنیتی و دفاعی

http://fna.ir/61cw0 ۰ دستور فرمانده کل سپاه برای امدادرسانی به سیل‌زدگان جنوب کشور

سخنگوی سپاه از دستور سرلشکر سلامی مبنی بر بسیج نیروها، امکانات و تجهیزات سپاه و بسیج برای امدادرسانی و رفع مشکلات و تامین نیازهای مردم شهرها و روستاهای سیل زده استان های فارس، کرمان ،سیستان و بلوچستان و هرمزگان خبرداد.

دستور فرمانده کل سپاه برای امدادرسانی به سیل‌زدگان جنوب کشور

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس به نقل از سپاه نیوز، در پی نزولات آسمانی و فراگیری بارش ها در مناطق جنوبی کشور و وقوع سیلاب شدید و آبگرفتگی در استانهای سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس و کرمان و بروز شرایط بحرانی برای مردم این مناطق ، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه از دستور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرماندهان نیروها، سپاه های استانی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) و همچنین رئیس سازمان بسیج مستضعفین مبنی بر بسیج نیروها ، امکانات و تجهیزات برای امدادرسانی ،اسکان و رفع مشکلات و تامین نیازهای مردم شهرها و روستاهای سیل زده استان های فارس، کرمان ،سیستان و بلوچستان و هرمزگان خبرداد.

وی با تقدیر و تشکر از یگان ها و نیروهای سپاه و بسیج که از ساعات اولیه مشغول امدادرسانی به سیل زدگان هستند ؛ گفت: امکانات و ماشین آلات مهندسی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و رده های مستقر در منطقه، در هماهنگی و هم افزایی با سایر دستگاه‌ها و نهادهای امدادی برای رفع مشکلات و موانع و بازکردن مسیرهای مواصلاتی و راهها و جاده های روستایی فعال هستند.

سردار شریف همچنین اعلام کرد: بالگردهای نیروی زمینی و نیروی هوافضای سپاه نیز آمادگی دارند تا در صورت نیاز به منطقه اعزام و امدادرسانی را انجام دهند.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید حسین سلامی رمضان شریف فرمانده کل سپاه سیل جنوب کشور این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید