دستگاه های شهرقدس از موازی کاری خودداری کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، امیر عزیری عصر چهارشنبه در نخستین جلسه کمیته برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اولین جلسه سامانه جامع انبارها در شهرقدس، اظهار داشت: در حال حاضر در سال 1380 در حال انجام است. حضور مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط؛ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال مهار تورم و رشد تولید را اعلام کردند، این بخش با فعالیت های فرهنگی به نفع تولید ملی و تولیدات و کالاهای ایرانی بسیار حائز اهمیت است. تشویق همشهریان به استفاده از این محصولات و جلوگیری از قاچاق و ادارات متولی این حوزه ها مانند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و سایر نهادهای متولی باید حساسیت لازم را برای انجام این وظیفه داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم انعکاس خدمات توسط ساختارهای مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود. مردم باید بدانند و ببینند که مبارزه با تخلفات در نقاط مختلف شهر صورت می گیرد و انعکاس این اقدامات برای مردم ضروری است. آگاهی و مصداق تبیین جهاد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خداسی در پایان با بیان اینکه لازم است فعالیت دستگاه های اجرایی به دور از موازی کاری با هم افزایی پیش برود، تصریح کرد: در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و کالا ارز، هم افزایی بیشتری از نهادهای متولی انتظار می رود، به دور از موازی کاری، نتیجه کار بهتر است تا افرادی که از آن سوء استفاده می کنند نتوانند از آن سوء استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید