دست کم دو افسر پلیس اسرائیل در درگیری با فلسطینی ها مجروح شدند – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یورزلیم پست، منابع نظامی و پلیس اسرائیل زخمی شدن دو تن از نیروهای این رژیم در درگیری با فلسطینی ها را تایید کردند.

در همین راستا پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شامگاه سه شنبه در درگیری با فلسطینی ها در محله سیلوان شرق بیت المقدس; دو پلیس زخمی شدند.

با این حال، منابع پلیس در تلاش برای سانسور و کم اهمیت جلوه دادن جراحات وارده به نیروهای خود، ادعا می کنند که دو افسر به طور جزئی مجروح شده اند.

نکته جالب در گزارش پلیس رژیم صهیونیستی این است که می گوید نیروی انتظامی رژیم صهیونیستی بر اثر سنگ و اشیاء مجروح شده است.

از سوی دیگر همزمان با سه شنبه شب رزمندگان مقاومت فلسطین سوار بر خودرو به سمت ارتش اشغالگر تیراندازی کردند.

گزارش شده است که این تیراندازی در یک ایست بازرسی نظامی در ورودی محله همیش در نابلس رخ داده است.

در همین راستا منابع محلی گزارش دادند که پس از عملیات اخیر، تک تیراندازان صهیونیست برای دستگیری عاملان این حادثه که با موفقیت از صحنه حادثه گریختند، در منطقه مستقر شدند.

از سوی دیگر روز سه شنبه یک جوان فلسطینی در سال 1948 در شهر ماید الکروم در اراضی اشغالی به ضرب گلوله نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

منابع محلی گزارش دادند که در درگیری مسلحانه دو جوان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در شهرک معید الکروم، یکی از آنها کشته و جوان دیگر زخمی شد. نظامیان صهیونیست نیز این جوان مجروح را دستگیر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید