دشمن به دنبال توقف مسیر توسعه ایران است / لزوم هوشیاری در برابر توطئه ها – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مجمع بسیج سپاه عاشورا در خصوص حوادث اخیر در برخی شهرهای کشور بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

محمد رسول خدا است والدین با او فداکاری علی الکفارو رحیم – مهربان خیر 9

در روزهای اخیر شاهد یک حادثه ناامنی وحشیانه از سوی دشمنان قسم خورده خارجی و فریب خورده داخلی بوده ایم. داعش ما به خاطر دشمن دیرینه آنها و رشد جریان اسلام ناب محمدی در جهان در چندین شهر کشور بوده ایم، دشمنانی که هر روز شاهد رشد و توسعه مکتب اسلام و راهپیمایی های عظیم مردمی هستند. دفاع از مکتب تشیع و اسلام ناب محمدی به ویژه در ایام اربعین. حسینی را به طرق مختلف داشتند و این بار با هدف قرار دادن عنصر معنوی حجاب، می خواستند نظام جمهوری اسلامی ایران را تضعیف کنند، اما نمی دانستند که این مکتب حسینی است که با الهام از مکتب الهی و رهبری است. توسط ائمه انقلاب در مسیر رشد و پیشرفت و نزدیک به جهانی شدن. در حرکت است و با هوشیاری و بسیج مردمی نقشه های دشمنان را خنثی کرد و بار دیگر درخت تنومند انقلاب را با خون خود آبیاری کرد.

در این راستا بسیاری از فرزندان روح الله جان خود را برای حفظ امنیت استان و کشور فدا کردند که از جمله آنها می توان به بسیج شهید بصیر تبریز، شهید حسین اوجاقی اشاره کرد. خط آذربایجان و سایر شهدای امنیت با تقبیح توطئه های از پیش طراحی شده جهان استکبار به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم ربوده شده صهیونیستی اعلام می دارند که این انقلاب از بدو پیدایش تاکنون شاهد حوادث تلخ و شیرین گوناگون و بدتر از تلخ بوده است. رویداد چند روز اخیر در چند شهر کشور. این امر به همت و اراده جامعه ایثارگران رخ داد پرورش دهنده و دستورالعمل ها مبتکرانه جایگاه ولی فقیه خنثی شده و کشور همچنان در آرامش و امنیت است که حاصل همه زحمات بیگانگان است جز یاری و یاری خداوند و حوادث جدید انقلاب و کشف. از مزدور عناصری برای کشور که حاصل برکات جریان های ضدانقلاب بود.

این مجمع متشکل از علما و نخبگان بسیجی استان آذربایجان شرقی به جریانات ضد انقلاب در داخل و برخی نمایندگان مجلس و چهره هایی که به برکت نظام مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته اند هشدار می دهد که نگاهی عمیق به انقلاب و انقلاب اهداف و بازنگری در رفتار آنها صفوف آنها را از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی جدا می کند و آغوش گرم انقلاب را می پذیرد و در غیر این صورت انحرافات خود را تکرار می کند. زیاد عظیم بسیجیان و امت شهیدان پرورش دهنده آنها با این واقعیت روبرو خواهند شد که این وعده خداوند است که ” این تانسرو خدا جانسرکام و تایید شده اقدام کوچک همچنین به استکبار جهانی و سایر کشورهای همپیمان یادآوری می کنیم که این کشور بحمدالله کشوری مجهز به دو عنصر معنوی، توکل به خدا و تجهیزات در برابر هر گونه عوامل تهدید کننده احتمالی است. نظر شما در مورد پیشرفت علمی و نظامی آنها روی سیاست کشور عزیزمان متمرکز هستند و می دانند که امت شهید است پرورش دهنده حضرت امام خامنه ای منتظر فرمان امام و ملا و خود مقتدا هستند آه تو باید با از بین بردن تمام توطئه های ممکن عزت، قدرت و قدرت خود را نشان دهد.

در پایان مجمع عالی بسیجیان سپاه عاشورا همچون گذشته در کنار سایر شهدا در دفاع از امنیت استان و کشور می ایستد. پرورش دهنده وی اعلام آمادگی کرد و اجازه کوچکترین تعرض به اهداف و برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید