دشمن نمی بیند که ایران از ظرفیت فناوری های جدید بهره می بردبه گزارش خبرنگار ایرنا، محمد اسلامی شامگاه جمعه در یادواره شهدای هسته ای و 101 شهید پایگاه بسیج بسیج، آیت الله سعیدی کاشان با بیان تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران سازش ناپذیر است. و استقلال، ناموس و منافع کشور را با هیچ معامله خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه روند تحریم ها دو بخش است و فقط اقتصادی نیست، تصریح کرد: موضوع اصلی آنها (اروپایی ها) حرکت جمهوری اسلامی به سمت انقیاد، توقف، خلع سلاح و اشغال با اعمال تحریم و آن مسیر است. هدف استکبار جهانی است. .

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در جمهوری اسلامی ایران نه تنها تحریم ها منجر به تسلیم نشد، بلکه به فضل الهی تبدیل به یک مرجعیت شد.

وی تصریح کرد: مسیر طی شده مقتدرانه و پر افتخار است که باعث افتخار کشور است.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران باید با تکیه بر متخصصان و دانشمندان داخلی کشور خود را ملاقات کند.

اسلامی تصریح کرد: ایران در ابتدای موضوع هسته ای قرار دارد و این دانش ظرفیت های بسیاری ایجاد می کند که برای نسل فعلی و آینده بسیار موثر خواهد بود.

وی با اشاره به اخبار اخیر در فضای مجازی مبنی بر انتقال قدرت بین چین و آمریکا در زمینه فناوری‌های جدید، گفت: فناوری‌های بیوتکنولوژی، اطلاعات و ارتباطات، فناوری‌های هسته‌ای و هوافضا در حال حاضر محرک‌های قدرت محسوب می‌شوند که قدرت‌ها به دنبال کسب آن هستند.su.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه هر کشوری که دارای فناوری های نوین باشد قدرتمند است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز می تواند بدون کمک سایر کشورها و با وجود همه دخالت ها و اقدامات مخربی که انجام می شود زنده بماند. . از دشمن صاحب این فناوری ها شد و از سلطه استکبار جهانی بیرون آمد.

وی یادآور شد: دشمنان قدر این دستاورد را برای ایران نمی دانند و می خواهند با اتهامات جلوی حرکت جمهوری اسلامی را بگیرند.

به گزارش اسلامی دوشم، امروز با انواع اتهامات علیه ایران می خواهد وانمود کند که موضوع هسته ای دارای انحراف است در حالی که در واقع این اتهامات کذب است.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان دوگانگی دشمن در قبال موضوع هسته ای ایران، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی می گوید برنامه هسته ای ایران باید با اقدام نظامی نابود و نابود شود.

وی ادامه داد: اما برخی کشورهای اروپایی معتقدند بدون برنامه نظامی باید دانش هسته ای ایران را مهار کرد و از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری کرد، زیرا برنامه هسته ای ایران بومی و درون زا شده است و نمی توان آن را از بین برد و با بمباران از بین نمی برد.

وی یادآور شد: دشمنان بر این باورند که ایران دارای رهبری موثر است و اگر به فناوری پیشرفته، مجهز و دارای منافع و توان اقتصادی برسد، هیچکس نمی تواند با آن مقابله کند.

اسلامی با بیان اینکه امروز دنیا از انرژی هسته ای در مسیر پیشرفت در همه زمینه ها استفاده می کند، گفت: این انرژی در ماهواره ها، زیردریایی ها و در صنعت تولید برق استفاده می شود.

به گفته وی، با توجه به افزایش قیمت سوخت‌های فسیلی برای تولید برق، رقابت برای ساخت نیروگاه‌های هسته‌ای بین کشورها به‌ویژه اروپایی‌ها وجود دارد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا را نوعی جهاد خواند و افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری باید بر نقشه های دشمن تمرکز کنیم.

وی تصریح کرد: تمرکز بر نقشه ها و طراحی های دشمن به مردم این قدرت را می دهد که متوجه شوند همه شهدای انقلاب در راه اطاعت از ولایت گام برداشته اند.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران افزود: دشمنان از زمان پیروزی انقلاب به شدت با جمهوری اسلامی مخالفت کرده و به دنبال براندازی آن بودند.

به گفته وی، این مخالفت دشمن ابراز نشد، بلکه با ایجاد آشوب و شورش، جنگ تحمیلی و کشتار افرادی چون شهیدان رجایی و باهنر، مطهری و بهشتی همراه بود.

اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان در اوایل انقلاب بدتر از داعش در خونریزی و جنایت آدم کشی عمل کردند، یادآور شد: پرونده هسته ای ایران ساخته و پرداخته این ترور شوم است.

وی خاطرنشان کرد: سال هاست که دشمنان با ایجاد فضای منفی، تولید اخبار جعلی و اتهامات واهی سعی در پرونده سازی علیه جمهوری اسلامی دارند تا بتوانند ایران را تحریم کنند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه با بیان اینکه سیاست استکبار جهانی روشن است، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی با استفاده از ابزار تهدید و تحریم قوی، عملیات روانی و ادعاهای واهی به دنبال تخریب ذهن مردم بود. در طول سالها تجربه کرد.

یادواره شهدای هسته ای و 110 شهید پایگاه بسیج آیت الله سعیدی ناحیه سوم امام حسین (علیه السلام) کاشان با حضور خانواده معظم شهید حجت الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی نماینده مردم این ناحیه برگزار شد. ولی امر قانونی و امام جمعه کاشان، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی در مدرسه آسیایی این شهر.

شهرستان کاشان 1742 شهید دفاع از اسلام تقدیم کرد و 78 شهید مفقودالاثر، 196 آزاده، 3934 جانباز و 74 شهید مدافع حرم دارد.

این شهر با بیش از 364 هزار نفر جمعیت در فاصله 200 کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید