دعوت به آزادی و نفرت از استکبارمردم خراسان جنوبی به همراه سایر هموطنان در سراسر ایران روز گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس گرد هم آمدند و حمایت خود را از مسلمانان مظلوم فلسطین و قدس شریف تاکید کردند.

در این مراسم همه و همه از پیر و جوان، زن و مرد، تاجر و کارگر، پیر و جوان و خانواده حضوری زیبا و خصمانه داشتند و با فریاد به جهانیان نشان دادند که ایرانی و ایرانی هست. تو آزادی میخواهی فلسطین و قدس شریف هم بالاست.

حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان داد که مسلمانان همیشه در صحنه های مختلف سفید پوست بودند و از یکدیگر حمایت می کردند.

ضرورت حضور مسلمانان در صحنه دفاع از مظلوم

یکی از شهروندان بیرجندی حاضر در مراسم رژه گفت: حضور در پایگاه قدس، جلوه عملی مسلمان بودن ماست و حضور همه مسلمانان در این میادین واجب است.

وی گفت: پیش از این هر سال در مراسم روز قدس شرکت می کردم و تا زنده هستم صحنه را ترک نمی کنم و از مظلوم دفاع می کنم.


ادامه مطلب


یکی دیگر از شهروندان گفت: دشمنان دوباره دیدند که ملت های مسلمان پشت سر هم ایستاده اند و اشک و نفاق هیچ گاه نمی تواند آنها را فرا گیرد.

وی گفت: روزی می رسد که بیت المقدس را آزاد می کنیم و بقایای صهیونیست ها و سران استکبار جهانی از تمام دنیا محو می شود.

مسئولان از مردم قدردانی می کنند

پس از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، مسئولان خراسان جنوبی با صدور پیام هایی از مردم و مردم استان قدردانی کردند.

در بخشی از پیام قدردانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دی خراسان از سوی مردم استان آمده است: خاطرات و افتخارات استان را ثبت کردند و به پیام تاریخی امام خمینی (ره) و ندای حق خواهی گوش فرا دادند. امام خامنه ای (مدظله العالی) در حمایت از فلسطین، این بخش از اسلام، انقلاب کردند.

آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نیز در پیامی از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تشکر کرد و گفت: ظالمان بین المللی و مقدسین قدس از صمیم قلب فریاد زدند که شایسته هر تقدیر است. .

دیدگاهتان را بنویسید