دقیقی: ضعف گلزنی کشور را درگیر کرده/داوری هفته قبل هم به ضرر ما بود

ورزشی / فوتبال ایران

http://fna.ir/5emt1 ۰ دقیقی: ضعف گلزنی کشور را درگیر کرده/داوری هفته قبل هم به ضرر ما بود

سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: در حالت کلی ضعف گلزنی کشور ما را درگیر کرده و در صدر جدول گلزنان تعداد گل‌ها زیاد نیست.

دقیقی: ضعف گلزنی کشور را درگیر کرده/داوری هفته قبل هم به ضرر ما بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سعید دقیقی درباره شرایط ورزشگاه پیکان برای بازی‌های لیگ برتر، عنوان کرد: هر ورزشگاهی که رفتیم ترمز نکردیم. در ورزشگاه کرج عاریه‌ای بازی کردیم و ورزشگاه قدس شرایط برگزاری بازی را نداشت به همین دلیل به انقلاب کرج رفتیم. بازی‌های خوبی انجام دادیم و نتایج خوبی هم گرفتیم اما چون تیم برای تهران است فوتبال تهران اصرار داشت بازی‌ها در تهران باشد به همین دلیل دستگردی را انتخاب کردیم و اگر مشکلی نباشد در این ورزشگاه میزبان خواهیم بود.

سرپرست پیکان درباره اینکه اگر شرایط فراهم نبود به شهر قدس برمی‌گردید، گفت: حالا باید تصمیم بگیریم چون به کیفیت زمین برای ما مهم است. امروز هم دیدید تیم برتر میدان بودیم و فوتبال خوب بازی کردن زمین خوب می‌خواهد، به دنبال این هستیم در بهترین و باکیفیت‌ترین زمین بازی کنیم.

وی درباره اینکه شما مهاجم خوبی بودید و توصیه‌ای به مهاجمان‌تان دارید که گل نمی‌زنند، خاطرنشان کرد: وظیفه من در باشگاه چیز دیگری است اما در حالت کلی ضعف گلزنی کشور ما را درگیر کرده است. بازیکنان خوب همه لژیونر شده‌اند و کیفیت خود را در باشگاه‌های اروپایی ارائه می‌دهند اما بازیکنانی که الان در لیگ ما هستند، هم بازی‌ها کم گل شده و هم در جدول گلزنان، 2 و 3 گل در صدر جدول است که این جالب نیست. زمانی که ما بازی می‌کردیم با 14-15 گل رتبه پنجم و ششم را داشتیم. تیم‌ها هم بسته بازی می‌کنند به همین دلیل بازیکنان باکیفیت فضای بسته را باز می‌کنند. امیدوارم سطح کیفی بالاتر برود و بحث گلزنی هم بهتر شود.

دقیقی همچنین درباره اعتراض حسینی به داوری، تصریح کرد: در بازی هفته قبل با نساجی کاملا داوری به ضرر ما بود. در صحنه‌ای که بازیکن حریف باید اخراج می‌شد داور قضاوت غلطی داشت و بلافاصله سمت راست 18 قدم خطایی می‌گیرد که خطا نبود. این خیلی به ما آسیب زد. ایراداتی که آقای حسینی گرفته باید کارشناسی شود و من هنوز فیلم را ندیده‌ام. وقتی بحث هند را داشتیم باید صحنه آهسته را ببینم اما نظر آقای حسینی این بود می‌شد این صحنه را پنالتی گرفت چون او فیلم را دیده است. گلی که سیرجان زد مانند هندی است که برای ما گرفته نشد. ما همیشه برای داوران احترام قائل هستیم و رعایت اصول برای ما مهم است به شرطی که حق مان خورده نشود.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید پیکان سعید دقیقی سرپرست پیکان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • صدرنشینی از استقلال گرفته می‌شود؟

source

دیدگاهتان را بنویسید