دلایل برکناری عزیزی ‌ سرور زبان اعضای هیئت مدیره فدراسیون – تابناک


احسان اصولی درباره درخواست اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای تشکیل جلسه برای برکناری شهاب عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون، گفت: تقریباً در سال گذشته مشاهدات و نکات کتبی و شفاهی در جلسه هیئت رئیسه انجام شد. . گفته شده است، اما هیچ مدرکی دال بر بهبود این روند وجود ندارد. دوستان همچنان در همان فضا حرکت می کنند.

به گزارش تابناک ورزشی، یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: ما به نمایندگی از مجلس و رکن دوم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی و البته از طرف مردم ایران. و تمامی هوادارانی که توسط هیئت مدیره انتخاب می شوند، رسیدگی به این موارد را ضروری دانستند.” دیروز درخواست تشکیل جلسه فوق العاده هیات مدیره را ارائه کردیم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: طبق اساسنامه در صورت درخواست حداقل یک سوم اعضای هیأت رئیسه، رئیس فدراسیون موظف است ظرف مدت چهارده آن را تشکیل دهد. روزها. البته تعداد اعضای متقاضی عضویت در هیئت مدیره بیش از یک سوم است. در غیر این صورت اعضای هیات مدیره رسا با تشکیل جلسه و بحث در مورد توقف موقت طبق مفاد شماره 14 ماده 35 اساسنامه فدراسیون که مسئولیت آن به عهده هیات مدیره می باشد.

اصولی گفت: قطعاً دفاعیات خادم را در زندان خواهیم شنید، پرونده ها دسته بندی و آماده می شود. در نهایت مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد. اقدامی که انجام می دهیم کاملا قانونی و مطابق اساسنامه مصوب است. این اقدام نیز بر اساس نظرات اعضای مجمع است که در کمتر از یک سال آن را به ما مخابره کردند.

وی افزود: مهمترین دلیل درخواست ما برخی واقعیت های ناگوار و از همه مهمتر حذف استقلال و پرسپولیس بود. ما باید همین کار را برای فوتبال ملی خود انجام دهیم. رفتارهایی که می بینیم باعث شد تا قبل از وقوع این اتفاق ناگوار برای فوتبال، راه درمان را ببینیم و مشکل را اینگونه دنبال کنیم. امیدواریم تاثیر این کار باعث سربلندی فوتبال ملی شود.

وی در گفت وگو با خبر با بیان اینکه با این تفاسیر موضوع برکناری عزیزی خادم به صورت جدی در دستور کار هیات فوتبال قرار گرفته است، گفت: موقتی است و این موضوع در مجمع عمومی به رای گذاشته می شود. در صورت رای مجلس عزل قطعی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید