دلخانی: هنوز کارهای مربوط به استخدامم انجام نشده است/ با هیچ تیمی برای مرحله پایانی لیگ قرارداد نبستم

– اخبار ورزشی –

میثم دلخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به مصدومیتی که در مسابقات جهانی نروژ به آن دچار شد، اظهار داشت: هنوز تمرینات کشتی‌ام را شروع نکردم و فیزیوتراپی و تمرین هوازی انجام می‌دهم. در کشتی پیش از فینال جهانی، آرنجم آسیب دید و مشغول درمانش هستم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط همراهی یکی از چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فرنگی را دارد یا خیر، تصریح کرد: با هیچ تیمی قرارداد نبستم. بعید است به خاطر مصدومیتی که دارم بتوانم در لیگ کشتی بگیرم.

دلخانی در مورد اینکه با توجه به چرخه انتخابی تیم ملی، نقطه شروعش برای حضور در مسابقات بین‌المللی سال 2022 چه زمانی خواهد بود، گفت: باید دستم خوب شود و بعد هم احتمالاً اردوی تیم ملی آغاز خواهد شد. باید دید نظر کادر فنی تیم ملی در مورد مسابقات پیش رو چیست و باید از کجا استارت بزنم.

قهرمان وزن 63 کیلوگرم کشتی فرنگی جهان همچنین درباره موضوع استخدامش در شهرداری عنوان کرد: روزی که علیرضا دبیر به شیراز آمد، قولش را گرفت که من در شهرداری این شهر استخدام شوم. یک خبری هم در این رابطه منتشر شد که این اتفاق رخ داده، اما هنوز هیچ کاری پیش نرفته است و من استخدام نشده‌ام.

دلخانی: انگار نه انگار طلا گرفته‌ام، در شیراز آمدند عکس گرفتند و رفتند!/ برد و باختم فرقی نداشت!

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید