دلیل اسپالتی برای خودداری از دست دادن با سرمربی اسپارتاک مسکو

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی سرمربی تیم فوتبال ناپولی برای خودداری از دست دادن با روی ویتوریا سرمربی تیم فوتبال اسپارتاک مسکو در پایان بازی شب گذشته (چهارشنبه) دو تیم دلیل آورد.

در پایان این بازی از هفته پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا که با شکست 2 بر یک ناپولی همراه بود، روی ویتوریا سرمربی پرتغالی تیم اسپارتاک مسکو به سمت اسپالتی که با قدم‌هایی آهسته به سمت رختکن‌ها در حرکت بود رفت تا با او دست بدهد، اما سرمربی ایتالیایی حاضر نشد این کار را انجام دهد. ویتوریا نیز لحظاتی سر جای خود ایستاد و سرش را به شیوه‌‌ای طعنه‌آمیز تکان داد.

تصور می‌شد که دلیل خودداری اسپالتی از دست دادن با ویتوریا، اتفاقات پایان بازی رفت دو تیم در شهر ناپل باشد، زمانی که سرمربی ناپل مدعی شد که همتای پرتغالی‌اش او را در جریان بازی مسخره کرده است. اسپالتی اما دلیل دیگری را برای تصمیم خود بیان کرد.

او به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: او (ویتوریا) قبل از بازی به من خوشامد نگفت و دست نداد. آن موقع است که شما باید دست سرمربی تیم رقیب را بفشارید، نه در پایان مسابقه آن هم به خاطر اینکه تیم‌تان برنده شده است. من همیشه قبل از تمام بازی‌ها به سمت سرمربی تیم میهمان می‌روم و به او خوشامد می‌گویم. اینکه بعد از بازی آن هم فقط وقتی که تیم‌تان برنده شده بروید و با او دست بدهید که هنر نیست. شما باید برای میهمانی که به ورزشگاه‌تان می‌آید احترام قائل باشید.

تیم فوتبال ناپولی ایتالیا , لیگ اروپا ,

برای ناپولی بازی در خاک روسیه خیلی بد آغاز شد، چرا که در همان دقیقه نخست داور یک پنالتی به سود تیم میزبان گرفت و به این ترتیب زمینه به ثمر رسیدن اولین گل بازی برای اسپارتاک فراهم شد.

اسپالتی در این باره هم گفت: متأسفانه گل خوردن درست در ابتدا بازی کار ما را سخت کرد. از آغاز نیمه دوم بازی را کنترل کردیم، اما آن موقع دیگر خیلی دیر شده بود. در نیمه دوم کاری که می‌بایست را انجام دادیم، اما نباید آن گل را در ابتدای مسابقه می‌‌خوردیم، چون آن گل همه برنامه تاکتیکی تیم‌مان را به هم ریخت.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید