دو لژیونر تیم ملی در لیست خرید/باشگاه پرسپولیس منتظر تایید یحیی هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر یحیی گل محمدی مربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از سه برد من بردم مسابقات قهرمانی فوتبال کشور در فصل گذشته صرف تعطیلات خانوادگی می شود.

پس از پیروزی مقابل پرسپولیس در پلی آف که منجر به قهرمانی خودکار در سوپرجام شد، با توجه به قهرمانی در لیگ برتر، او این اختیار را داشت که نیم فصل استراحت کند یا از پرسپولیس دور بماند.

با این حال رئيس جمهور باشگاه پرسپولیس از گل محمدی خواست تا استراحت کامل داشته باشد و برای فصل آینده آماده شود.

درویش تا یحیی منتظر بازگشتش بماند او از سفر تفریحی خاکستری از آنجا که خارج از کشور قرار است طبق قرارداد یک فصل دیگر با این مربی همکاری کند.

مدیرعامل پرسپولیس در در حالی که یحیی منتظر یک پیشنهاد ویژه است آه تو جذب کنند دو لژیونر انتخابی ایران با سابقه حضور در جام جهانی 2022 من دارم.

دو بازیکنی که برای حضور در اردوی تیم ملی ایران به تهران بازگشته بودند از طریق مدیر برنامه های خود به درویش معرفی شدند اما درویش منتظر تصمیم نهایی گل محمدی است و نمی خواهد بدون تصمیم او به نقل و انتقالات تابستانی ادامه دهد.

دو لژیونر تیم ملی ایران که احتمال حضورشان در این مسابقات وجود دارد قهوه امیر قلعه نویی در لیست حضور خواهد داشت، آنها نیز از علاقه خود برای پیوستن به پرسپولیس خبر داده اند اما ابتدا باید تکلیف نیمکت پرسپولیس مشخص شود. درویش بین مذاکره برای فصل بعد در کنار آنها باشید.

دیدگاهتان را بنویسید