دیدار آلومینیوم اراک و ذوب‌‎آهن با نتیجه تساوی در جریان است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس امروز با انجام 5 دیدار آغاز می‌شود که در یکی از این مسابقات، تیم فوتبال آلومینیوم اراک از ساعت 15 در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک میزبان ذوب‌آهن اصفهان است.

آلومینیوم اراک این دیدار را با ترکیب حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا، مصطفی احمدی، محمود قائدرحمتی، اسماعیل شریفات، محمد علی‌نژاد، علیرضا نقی‌زاده و محمدامین اسدی آغاز کرد.

حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، محمد قریشی، مسعود ابراهیم‌زاده، پوریا پورعلی، سجاد دانایی، سجاد جعفری، عارف رستمی، آرمان قاسمی، محمد خدابنده‌لو و رضا خالقی‌فر نیز ترکیب 11 نفره ذوب آهن اصفهان را در این مسابقه تشکیل می‌دهند.

هرچند هر دو تیم در این بازی تلاش داشتند تا سریع به گل برسند اما اراکی‌ها با روحیه بسیار بالایی وارد زمین شده و حملات زیادی روی دروازه حریف خلق کردند اما هیچ راهی به دروازه نداشت.

درحالی که در دقایق آغازین، خطا برای ذوب آهن اصفهان شکل گرفت اما پس از آن خطا پشت محوطه ذوب آهن برای آلومینیوم باعث به وجود آمدن فرصتی برای اراکی‌ها شد، که از کنار دروازه به بیرون رفت.

ترکیب تیم‌های آلومینیوم اراک و ذوب‌آهن اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال مشخص شدلیگ برتر فوتبال| فرصت مناسب برای آلومینیوم در بازی خوش‌یمن گاندوها/ ادامه روزهای خوب فولاد؟تارتار: آنالیز کامل و خوبی از حریف داریم/ آلومینیوم و ذوب‌آهن فردا محتاطانه وارد میدان نمی‌شوند

در ادامه بازیکنان اراکی در تله آفساید تیم ذوب آهن گرفتار شدند به طوری که در یک موقعیت مناسب برای آلومینیوم توسط داور آفساید اعلام شد و این فرصت هم از بازیکنان آلومینیوم گرفته شد.

در ادامه ضربه محمد علی نژاد نفس گیر به بیرون رفت تا بار دگیر فرصت به دست آمده برای تیم آلومینیوم اراک هدر رفته و این تیم نتواند دروازه میهمان اصفهانی خود را بگشاید.

در دقایق بعد، موقعیت مناسب گلزنی برای آلومینیوم که توسط اسدی به بیرون زده شد، همین طور خطای شدید در میانه های میدان روی اسماعیل شریفات از سوی بازیکنان ذوب آهن رخ داد.

در پایان 45 دقیقه هر دو تیم آلومینیوم اراک و ذوب آهن اصفهان با نتیجه مساوی صفر بر صفر به رختکن رفتند تا پس از یک استراحت کوتاه بار دیگر در نیمه مربیان مقابل هم بایستند.

انتهای پیام/711/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید