دیدار استاندار چهارمحال و بختیاری با خانواده شهید سید کمال فاضلباشگاه خبرنگاران جوان شهرکرد – در سالروز شهادت سردار سرافراز غلامعلی حیدری، شهید سید کمال فاضل فرمانده گردان یازهرا با حضور در منزل شهیدان سید کمال و سید احمد فاضل با مادر شهیدان دیدار کرد.

حیدری در این دیدار ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدا، مادر شهیدان وی زنان را ایثارگر، ایثارگر و انقلابی توصیف کرد و گفت: مادر شهدا عزیزان خود را فدای اسلام و انقلاب کرده است و امروز نمونه هستند. صبر و مقاومت آنها برای جامعه هستند.


ادامه مطلب


شهادت حقیقت را آشکار می کند، با شهادت پرده فریب از چهره دشمن می شکند، بنابراین هر بار که خون شهیدی بر زمین می نشیند، حقیقتی آشکار می شود و اکنون فرهنگ شهادت است که توانست توطئه کند. در مقابل دشمن در جمهوری اسلامی . نقشی روی آب بگیرید.

شهادت در فرهنگ ما مرگ اجباری دشمن نیست، شهادت مرگ خودسرانه ای است که با هوشیاری کامل انتخاب می کند، پس چیزی از دست نمی دهد و از دست نمی دهد، بلکه به چیزهایی می رسد که برتر از پیامبر عظیم الشان اسلام است. نه، انسان از شنیدن سخنان قرآن و ائمه درباره شهید بسیار تعجب می کند.

وقتی شهید از نظر قرآن زندگی واقعی است و با خدا غذا می خورد، خالصانه تعبیر می شود و به خدا مشغول می شود. ما باید در آن موقع به این جایگاه غبطه بخوریم، این چیزی است که نسل جوان امروز ما باید بفهمد، این مفاهیم بزرگ باید به نسل های آینده منتقل شود و این کار برای ما و همه خانواده های شهدا سخت است.

در این دیدار حاج ایوب زمانیان از فرماندهان دفاع مقدس نیز حضور داشت.

شهید سید کمال فاضل فرمانده گردان مقدس یا زهرا(س) تیپ 44 قمر بنی هاشم(بله) بود که در عملیات ولفجار 8 به شهادت رسید.

انتهای پیام/ ف

دیدگاهتان را بنویسید