دیدار صمیمی دانشجویان ایرانی مسکو با نماینده مقام معظم رهبری

سیاسی / تشکل های دانشگاهی

http://fna.ir/48tug ۰ دیدار صمیمی دانشجویان ایرانی مسکو با نماینده مقام معظم رهبری

دانشجویان ایرانی در روسیه با نماینده رهبر معظم انقلاب در امور دانشجویان ایرانی در اروپا دیدار و گفت‌وگو کردند.

دیدار صمیمی دانشجویان ایرانی مسکو با نماینده مقام معظم رهبری

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، نشست دانشجویان ایرانی در روسیه با حجت الاسلام واعظی نماینده رهبر معظم انقلاب در امور دانشجویان ایرانی در اروپا به همت انجمن اسلامی دانشجویان مسکو برگزار شد.

این نشست به مناسبت رحلت رسول اکرم(ص) و همچنین شهادت امام حسن مجتبی و امام علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد.

در این نشست که به صورت حضوری و مجازی برگزار شد، علاوه بر دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در مسکو، روسای نمایندگی‌های مختلف کشورمان در فدراسیون روسیه و با شرکت دانشجویان به صورت مجازی و حضوری برگزار شد.

حجت الاسلام واعظی نماینده رهبر انقلاب در امور دانشجویان ایرانی اروپا در این نشست ضمن گرامیداشت یاد آیت الله حسن زاده آملی و همچنین مرحوم حجت الاسلام جواد اژه‌ای نماینده فقید رهبر معظم انقلاب در امور دانشجویان ایرانی اروپا، تاکید کرد: گرد هم جمع شدن دانشجویان در کشور غریب بسیار می‌تواند کمک کننده باشد و تمامی دانشجویان باید برای کمتر شدن مشکلات به یکدیگر کمک کنند.

وی در ادامه با بیان رهنمودهایی به دانشجویان درباره چگونگی پیگیری و رفع مشکلات آنان، از دانشجویان خواست که ارتباط تنگاتنگی با مراکز رسمی از جمله سفارت جمهوری اسلامی ایران و انجمن اسلامی دانشجویان مسکو برای پیگیری مشکلات خود داشته باشند.

براساس این گزارش در ادامه، دانشجویان با مطرح کردن مشکلات و سوالات خود از نماینده رهبر انقلاب در امور دانشجویان ایرانی در اروپا خواستار پیگیری این مشکلات از مراجع ذیربط شدند.

در پایان جلسه دانشجویان و حاضرین، مهمان سفره اطعام کریم آل الله امام حسن مجتبی علیه السلام بودند.

انتهای پیام/

دانشجویان مقام معظم رهبری روسیه مسکو source

دیدگاهتان را بنویسید