دیدار فرمانده نهاجا با همسر شهید سپهبد علی صیاد شیرازی – خبرگزاری مهر و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افکار عمومی نیروی هوایی ارتش، فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت بیست و سومین سالگرد شهادت سپهبد صیاد شیرازی به همراه ادای سردار عقیدتی سیاسی وی. اداره کل نیرو به منزل شهید صیاد شیرازی رفت و شیرازی با خانواده و همسر این شهید بزرگوار دیدار کرد.

در این دیدار امیر واحدی ضمن یادآوری شهدای انقلاب اسلامی با اشاره به فداکاری بی بدیل شهید صیاد شیرازی گفت: امروز نام شهید شیرازی قوت قلب شهدای جمهوری اسلامی ایران است. «او نجنگید، بلکه به دیدار معشوقش شتافت، که نامش بر دشمنانش لرزید و همه توطئه ها را در هم شکست، نوبت آنها را تقسیم کرد و این چیزی است که مردان نیکوکار دارند، مردانی که غرور خود را دوست دارند. کشور بالاتر از همه دیگران با عشق در این راه شناخته اند و تمام تلاش خود را کرده اند، اما مطمئناً امروز در این میهن مسلمان اگر بخواهیم همبستگی و برادری را سرمشق قرار دهیم، نام شهید صیاد شیرازی در قله این نام ها خواهد درخشید.

وی اعلام کرد: شهید شیرازی اسوه استقامت و استقامت است، این امر بر هیچکس پوشیده نیست و همچون خورشید زلال و درخشان است، خورشیدی که هرگز طلوع نمی کند، زیرا همرزمان شهیدانی چون شهید صیاد شیرازی همیشه بر سر است. وظیفه و تا نرسند از هدف والای خود جمهوری اسلامی ایران دست برنخواهند داشت.

امیر واحدی با اشاره به صبر و رشادت کم نظیر همسر این شهید والامقام افزود: یقینا اجر شما نزد خداوند متعال کمتر از خود شهید نیست، آن عشق را دوست بدارید و پشت نام بزرگ و ماندگار شهید صیاد، استقامت، همراهی و رفتار زینبی شما به چشم می خورد».

در ادامه این برخورد همسر شهید صیاد شیرازی با بیان خاطراتی گفت: همسرم برای شهادت در راه خدا لحظه شماری می کند و من نظاره گر محبت و عنایت او هستم و همواره به دنبال اعتلای آرمان های انقلاب اسلامی و ترویج ارزش های انقلابی بود. و خدا را شکر در این راه تا جایی که می توانست تلاش کرد و در نهایت به آرزوی همیشگی خود رسید.

در این دیدار فرمانده نیروی هوایی با اهدای لوح از مقام شامخ سردار شهید علی صیاد شیرازی و زندگی بانو زینبی تجلیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید