رئیس انجمن موی تای ایران طی نامه‌ای از فعالیت مستقل این انجمن خبر داد


باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به مکاتبات مکرر فدراسیون بین المللی موی تای با انجمن موی تای ایران، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در خصوص لزوم رعایت منشور المپیک و انجمن بین المللی سوارکاری به عنوان یک نهاد غیردولتی و غیردولتی. جواد نصیری، عضو کمیته بین‌المللی المپیک جواد نصیری در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که این انجمن به‌عنوان یک انجمن مستقل، غیردولتی و غیرانتفاعی با وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک فعالیت خواهد کرد.

جواد نصیری در این خصوص گفت: بر اساس اساسنامه IFMA، تمامی سازمان های کشوری عضو باید استقلال فنی و اداری داشته و به طور مستقیم با فدراسیون بین المللی موی تای همکاری کنند.

عضو هیئت مدیره و سفیر ارشد ورزش جهانی IFMA تصریح کرد: بنابراین هرگونه فعالیت یکی از اعضای فدراسیون جهانی به عنوان زیرمجموعه هر فدراسیونی با لغو عضویت و تعلیق آن عضو همراه خواهد بود.

گفتنی است پیش از این انجمن ساواتای ایران به شیوه ای مشابه و مطابق با منشور المپیک، مقررات بین المللی، آسیایی و ملی به عنوان زیرمجموعه سایر فدراسیون ها رسماً عدم فعالیت خود را اعلام و فناوری و عملکرد خود را اعلام کرده بود. مستقل

انجمن موی تای


ادامه مطلب


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید