رئیس دانشگاه دین و معارف دینی: احترام به قانون باید از خانه شروع شودبه گزارش مرکز خبر چهارشنبه شب سمینار، حجت الاسلام والمسلمین سرهنگ سید ابوالحسن نواب غلامرضا صدفی رئیس پلیس راهور استان قم با اشاره به ضرورت آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی افزود:

وی افزود: پلیس اقدامات مناسبی برای آگاهی مردم نسبت به قوانین راهنمایی و رانندگی انجام داده است و از زحمات ماموران پلیس قدردانی می کنم اما این امر باید ادامه یابد.

نواب با اشاره به سفرهای بین المللی خود به سراسر جهان گفت: احترام به قانون و حقوق شهروندی در کشورهای اروپایی به یک فرهنگ تبدیل شده است و بنابراین پلیس می تواند با رادیو، تلویزیون و مراکز علمی برای اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی همکاری کند.

رئیس دانشگاه دین و معارف دینی ادامه داد: برای فرهنگ سازی باید اقدامات اساسی و اساسی انجام شود، احترام به قانون و قانون مداری باید بر اساس خانه و خانواده باشد و بر اهمیت این امر تاکید شود. “

نواب در پایان از آمادگی دانشگاه ادیان و مذاهب برای برگزاری آموزش ها و نشست های علمی فرهنگ رهبری و رعایت حقوق شهروندی با مشارکت پلیس راهور خبر داد و برای سرهنگ سداد و همکاران کوشا آرزوی موفقیت کرد.

در این نشست سرهنگ صدفی در گزارشی به تشریح فعالیت ها و اقدامات پلیس راهور استان قم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید