رئیس شورای اجرایی حزب الله: آینده متعلق به این مقاومت استبه گزارش ایرنا از المنار، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنرانی خود در شهر النبطیه با تاکید بر اینکه آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد بزرگتر خواهد بود، افزود: اسرائیل از توانایی اسرائیل برای مقاومت شگفت زده خواهد شد. “

وی گفت: هواپیماهای ما دیروز اسرائیل را بیشتر نگران کردند، اگر آمریکا بخواهد با اعمال فشار اقتصادی و مالی و محاصره لبنان، خیال دشمن اسرائیل را راحت کند و از نگرانی آن بکاهد.

رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: من به کسانی که زیر پرچم آمریکا هستند و منتظر پول از کشورهای خلیج فارس هستند می گویم و هر کجا که باشد شکست می خورد.

صفی الدین همچنین گفت: مقاومت، حامیان و پایگاه آن قوی، شکست ناپذیر و تزلزل ناپذیر است، هدف ما رسیدن به هدف در هر میدانی است.

وی گفت: مقاومت علیرغم اینکه در عصر مدرن در معرض شدیدترین هجمه های استکبار جهانی قرار گرفته است، معادلات جدیدی ترسیم می کند و درهای وسیعی را به روی خود می گشاید.

رئیس شورای اجرایی حزب الله در نهایت گفت: برای اینکه مقاومت الگویی برای درگیری و پیشرفت باشد، باید مراقب سلاح ها و توسعه آن، کیفیت و تجهیزات، آمادگی و آموزش و همه مسائل نظامی بود.

حزب الله لبنان روز جمعه اعلام کرد که یک پهپاد از نوع «حسن» (به یاد شهید حسن اللقیس) را پس از انجام عملیات شناسایی دقیق به مدت 40 دقیقه بر فراز آسمان فلسطین اشغالی در عمق 70 کیلومتری به پرواز درآورد. او به پایگاه خود در لبنان بازگشت.

مقاومت همچنین تاکید کرد که با وجود تلاش دشمن برای سرنگونی، این پهپاد پس از انجام موفقیت آمیز ماموریت به محل امن بازگشت.

نفوذ عمیق پهپاد به سرزمین های اشغالی فلسطین بار دیگر ناکارآمدی سامانه پدافند هوایی رژیم صهیونیستی موسوم به گنبد آهنین را ثابت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید