رئیس پلیس ایران: با باشگاه های بدنسازی غیر سنتی سر و کار داریم – تابناک


فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس در باشگاه های غیرقانونی خارج از بدنسازی معمولی حضور دارد.

به گزارش تابناک ورزشی، سردار حسین رحیمی در دیدار با رئیس و اعضای هیئت مدیره فدراسیون بدنسازی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی از همه رشته های ورزشی و ورزشکاران حمایت می کند، گفت: ورزش طراوت و نشاط را به همراه دارد و ارتقا و توسعه ورزش چیست؟ ورزش همگانی و ورزش حرفه ای نیاز همه جوامع از جمله جامعه ماست و همه باید به این موضوع توجه کنیم.

رحیمی بدنسازی را ورزشی مفرح و ارزشمند عنوان کرد و گفت: به همین دلایل این ورزش مورد توجه جوانان و نوجوانان بوده و یکی از پرطرفدارترین ورزش ها به شمار می رود. نیروی انتظامی نیز از تمامی رشته های ورزشی و ورزشکاران حمایت می کند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اصل قانون و مقررات در تمامی امور گفت: پلیس باید حمایت همه جانبه خود را از فدراسیون رسمی و قانونی اعلام کند و از توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در پایتخت و کشورمان حمایت کند. “

رحیمی در عین حال گفت: ملاک و مبنای اقدام پلیس قوانین و مقررات جاری کشور است. در این راستا پلیس پایتخت با همکاری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور با باشگاه های غیرمجاز و غیرمعمول برخورد قانونی خواهد کرد چرا که وجود چنین باشگاه هایی می تواند سلامت جسمی، روحی و اخلاقی ورزشکاران ما را به خطر بیندازد.

چند باشگاه بدنسازی در تهران مجاز است؟

نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی که در سفرهای خارج از کشور با حضور اعضای خانواده دچار حاشیه شده بود نیز از حمایت های پلیس پایتخت تقدیر کرد و گفت: حدود 5000 باشگاه بدنسازی رسمی و قانونی در تهران برای ساماندهی باشگاه های بدنسازی وجود دارد. و حمایت از باشگاه های معتبر و همکاری با باشگاه های غیرمجاز در برخورد با متخلفان در این زمینه نیازمند حمایت پلیس هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید