رئیس پلیس ایران: با باشگاه های بدنسازی غیرمعمول کار می کنیم – تابناک


یک فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت که پلیس با باشگاه های غیرقانونی و بدنسازی منظم برخورد کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، سردار حسین رحیمی در دیدار با رئیس و اعضای هیئت مدیره انجمن پرورش اندام با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی از همه رشته های ورزشی و ورزشکاران حمایت می کند، گفت: ورزش طراوت و نشاط می آورد و ارتقا و توسعه ورزش چیست؟ دو و میدانی و ورزش حرفه ای نیاز همه جوامع از جمله ماست و همه ما باید به این موضوع توجه کنیم.

رحیمی بدنسازی را ورزشی مفرح و ارزشمند عنوان کرد و گفت: به همین دلایل این ورزش مورد توجه جوانان و نوجوانان یکی از پرطرفدارترین ورزش ها بوده است. نیروی انتظامی نیز از تمامی رشته های ورزشی و ورزشکاران حمایت می کند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با تاکید بر اصل قانون و مقررات در تمامی امور گفت: پلیس باید حمایت همه جانبه خود را از اتحادیه رسمی و قانونی اعلام و از توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در پایتخت و کشورمان حمایت کند. “

رحیمی به نوبه خود گفت: ملاک و مبنای اقدام پلیس قانون و مقررات جاری کشور است. در این راستا پلیس کلان شهر با همکاری انجمن پرورش اندام کشور با باشگاه های غیرمجاز و غیرعادی برخورد قانونی می کند چرا که وجود چنین باشگاه هایی می تواند سلامت جسمی، روحی و اخلاقی ورزشکاران ما را به خطر بیندازد.

چند باشگاه بدنسازی در تهران مجاز است؟

رئیس انجمن پرورش اندام نصیرزاده نیز که در سفر به خارج از کشور در حضور اعضای خانواده اش دچار حاشیه شده بود از حمایت های پلیس پایتخت قدردانی کرد و گفت: حدود 5000 باشگاه بدنسازی رسمی و قانونی در تهران برای ساماندهی فعالیت دارند. باشگاه های بدنسازی.” و حمایت از باشگاه های معتبر و برخورد با باشگاه های غیرمجاز نیازمند حمایت پلیس در برخورد با متخلفین در این زمینه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید