راهپیمایی خودروها و موتورها از 22 بهمن ماه در کرمانشاه آغاز شد.


به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم 22 بهمن در کرمانشاه و برخی شهرستان های استان بر اساس دستورالعمل های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا با خودروی شخصی برگزار می شود.

این مراسم امروز از ساعت 9:30 صبح از میدان آزادی کرمانشاه آغاز می شود و شرکت کنندگان با خودروهای شخصی و سایر وسایل نقلیه راهی میدان فردوسی خواهند شد.

در این راهپیمایی خودروهای شخصی، آمبولانس‌ها و خودروهای اسپرت، موتورسیکلت‌های معمولی و سنگین و دوچرخه سواران با بنرهایی با شعارهای انقلابی و پرچم جمهوری اسلامی ایران حضور دارند و در مسیر با بوق زدن و روشن کردن چراغ‌های سالگرد بهار خود، حضور دارند. آزادی را جشن گرفت .

معترضان با بوق زدن، چراغ‌های جلو و تمیز کردن ماشین‌هایشان تشویق می‌کردند و برخی با پیاده روی چهل و سومین سالگرد انقلاب مردمی خود را جشن گرفتند.

در راهپیمایی امسال شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافقین، مرگ بر انگلیس و مرگ بر آشوبگران از بلندگوها و شرکت کنندگان به گوش رسید.

قبل از شروع مراسم پرچم ها و بنرهای مربوط به راهپیمایی 22 بهمن در اطراف میدان آزادی بین شرکت کنندگان توزیع شد و عده ای خودروهای خود را با وسایلی که در خانه داشتند از قبیل پرچم و کاغذ رنگی تزئین کردند.

پلیس راهور ورود خودروها را در محدوده میدان آزادی، میدان مدرس، میدان انقلاب، میدان آیت الله کاشانی، خیابان رفعتیه و خیابان شورا محدود کرده و تنها به خودروهای دارای پرچم و تزئینات مربوط به 22 اردیبهشت اجازه ورود داده است. بهمن. .

برخی از مقامات دولتی نیز به همراه خانواده خود با خودروهای شخصی در این مراسم حضور یافتند و از میدان آزادی تا میدان فردوسی را با مردم پیاده روی کردند.

مشابه این مراسم در سایر شهرستان های استان نیز با حضور پرشور مردم انقلابی و مرزنشین استان کرمانشاه در حال برگزاری است.

راهپیمایی خودروها و موتورها از 22 بهمن ماه در کرمانشاه آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید