راهپیمایی روز جهانی قدس با هدف امنیت و وحدت کشور استبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام رضا جوکار شهر قدس در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: مردم شهرستان در روز جهانی قدس که روز خون ریزی شهید سلیمانی و یادگار گرانقدر امام راحل است، همانند مردم سراسر جهان حضور یافتند. از آن به عنوان تهاجم موفقی علیه رژیم صهیونیستی استفاده کردند و مردم مظلوم فلسطین را به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به روز شورای ملی گفت: شورا نماد مردم سالاری دینی است. “.

خطیب جمعه شهر قدس افزود: شورای اسلامی شهر قدس چند سالی است که قول نصب المان قدس در ورودی شهر را داده و هنوز محقق نشده است و باید نماد قدس در این شهر سریعتر نصب شود.

امام جمعه شهر قدس خاطرنشان کرد: نام خلیج فارس در صحنه بین المللی می درخشد و اجلاس سران تاریخ و روز خلیج فارس نماد استقلال ملی است و ما این استقلال را مدیون مجاهدان و مجاهدان هستیم. شهدایی که در دفاع از خلیج فارس جنگیدند و به شهادت رسیدند، کشورهای خارجی را به چالش کشیدند.

جوکار ادامه داد: مهمترین راهبرد شهید مطهری پاسخگویی به نیازهای زمان و پرداختن به تفکر صحیح اسلامی بود و معلمان و مربیان عقیدتی سیاسی باید به سیره معلمی شهید مطهری در سطح انقلاب اسلامی توجه داشته باشند تا شاگردانی را تربیت کنند. مرحله دوم انقلاب اسلامی.

وی افزود: بیمارستان شهید سلیمانی از ابتدا به صورت شبکه ای اداره می شد و دارای کاستی هایی بود. در ادامه، یک مدیر مستقل معرفی شده است که باید به مشکلات مردم توجه کند.»

خطیب روز جمعه شهرستان قدس با اشاره به سفر رئیس جمهور به غرب تهران گفت: مدعیان باید به نظام فکری ائمه انقلاب توجه کنند و در مطالبات خود چاره اندیشی کنند. مترو و ایجاد دفاتر در اورشلیم تصمیمات و دستوراتی را اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید