راهپیمایی روز قدس باید با سال های گذشته متفاوت باشد – خبرگزاری مهر | ایران و رویدادهای جاریبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه نماز جمعه با بیان اینکه باید نسبت به همسایگان خود احساس تکلیف کند، اظهار داشت: نماز دوست باشد زیرا ستون دین است.

وی تصریح کرد: نماز باید در زندگی نقش داشته باشد و سطحی نباشد صوری خواندن.

امام جمعه شهرکرد با تاکید بر اینکه در جهاد با کفار نباید غفلت کرد، تصریح کرد: در برابر کفار، مستکبران، بت پرستان نباید کم شود.

حجت الاسلام نکونام افزود: زبان نباید به جای تضعیف دشمن، او را تقویت کند.

وی با بیان اینکه باید چهره واقعی دشمنان را نشان داد، گفت: دلبستگی به دشمنان خدا و دین خدا نباید باعث شود که از مخالفت با آنها دست بردارید.

امام جمعه شهرکرد گفت: جهاد ایستاده و در مقابل مال، جان و زبان در برابر دشمن ایستاده است.

حجت الاسلام نکونام گفت: جامعه باید یکپارچه باشد تا دشمن نتواند روزنه ای برای نفوذ داشته باشد و نتواند جوانان را جذب کند و دل مردم جامعه را خالی کند.

وی با بیان اینکه برای یکپارچگی جامعه نباید از هیچ گذشتی غافل شویم، افزود: امروز رهبر انقلاب راه درست را به ما نشان می دهند و باید آن را دنبال کنیم.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به شهادت امام علی (ع)Ú)بیان کرد: صراط مستقیم امیرالمومنین(ع)Ú) این باید الگوی او باشد.

حجت الاسلام نکونام با بیان اینکه شب بیست و سوم مستحب ترین شب بوده است، گفت: اگر از خداوند بخواهیم در این شب ها تحولی درونی و انقلابی در ما ایجاد کند به همه چیز رسیده ایم زیرا توبه و عمل خیر است. و از زشتی بپرهیزید و کثیفی به دنبال خواهد داشت.

وی به حادثه طبس اشاره کرد و گفت: در این حادثه خداوند به طور معجزه آسایی با لشکری ​​نامرئی و طوفان شن دشمن را زمین گیر کرد و توطئه آنها را خنثی کرد.

امام جمعه شهرکرد با بیان این مطلب کالاها صدر خائن در موضوع طبس به انقلاب خیانت کرد، ادامه داد: از این نفوذی ها و خائنان در انقلاب زیاد بودند.

حجت الاسلام نکونام به روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: این راهپیمایی در دو سال گذشته به دلیل ترکیدن تاج تاج و تخت برگزار نشده است و این جسارت اسرائیل را بسیار افزایش داده است زیرا فکر می کردند مردم از حمایت خود دست برداشته اند.

وی افزود: این راهپیمایی باید متفاوت و باشکوهتر از سالهای گذشته برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید