راه‌آهن مطالبه مهم مردم لرستان؛ مشکلات پروژه در سفر رئیس جمهور به استان پیگیری می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، فرهاد زیویار امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در رابطه با آخرین وضعیت پروژه راه‌آهن خرم‌آباد اظهارداشت: راه‌آهن یکی از پروژه‌های اساسی استان لرستان به شمار می‌رود و تکمیل آن در دستور کار استانداری قرار دارد.

وی با بیان اینکه راه آهن دورود – خرم‌آباد – بروجرد از جهاتی برای تمام مردم لرستان مهم و حائز اهمیت است افزود: در صورت راه‌اندازی این راه آهن تمام استان از آن بهره‌برداری می‌کنند.

استاندار لرستان راه آهن دورود – خرم‌آباد – بروجرد را مطالبه مهم مردم استان لرستان دانست و عنوان کرد: از آنجا که راه‌آهن قدیمی لرستان در بحث پدافند غیرعامل مشکلاتی دارد معتقدیم اجرای پروژه جدید که از خوزستان به سمت استان مرکزی ادامه دارد باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

ایستگاه راه‌آهن ری به طول 700 متر بهره‌برداری شد مدیرعامل راه‌آهن: کرونا به حمل‌ونقل ریلی کشور ضررهای زیادی وارد کرد

وی بیان کرد: پروژه راه آهن و چندین طرح مهم دیگر از استان در سفر آتی رئیس جمهور به لرستان به عنوان مطالبات اصلی با هیئت دولت مطرح و مورد پیگیری قرار می‌گیرند.

زیویار تصریح کرد: برای تکمیل و پیشبرد بهتر امورات راه آهن خرم‌آباد لازم است سازمان برنامه و بودجه در بحث تأمین اعتبار و وزارت راه و شهرسازی در این زمینه با موضوعات فنی پروژه نظرات خود را ارائه دهند و امیدواریم این خواسته مردم استان با انجام کارهای کارشناسی و همت و پشتکار دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط هر چه سریعتر به نتیجه برسد و شاهد بهره‌برداری آن باشیم.

انتهای پیام/642/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید