راه درازی در راه قرآن داریم – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، عصر چهارشنبه امامزاده سید محمد (همه) خمینی شهر گفت: طی سه سال گذشته پیگیری هایم در عرصه نمایندگی باعث شده که در فضای معنوی هیچ موفقیتی نداشته باشم و حضور در این مسابقات برای من امرار معاش عظیمی بوده است.

وی گفت: قرآن کتابی جاودانه است و ثبات و عظمت آن جاودانه است. یکی از عبارات قرآن این است که هیچ محتوای نادرستی در 1400 سال گذشته مشاهده نشده است.

هر چیزی که در قرآن ذکر شده تغییر نمی کند

نماینده مردم خمینی شهر شورای اسلامی شهر با بیان اینکه هر آنچه در قرآن آمده تغییر ناپذیر است، گفت:

او اضافه کرد: ما در نظام جمهوری اسلامی مدعی هستیم که راه فرمان الهی را طی می کنیم، اما هنوز جای کار زیادی داریم چرا که راه زیادی در پیش است و برخی مسئولان هنوز قرآن را درک نمی کنند. برای رسیدن به این هدف انجام دهید.

حجت الاسلام نقدعلی در ادامه افزود: استفاده از فضای امامزادگان برای فعالیت قرآنی برای برگزاری مسابقات متفاوت است. ما باید از این فضاها بیشتر استفاده کنیم تا در دسترس عموم قرار گیرد.

وی ادامه می دهد: در استان اصفهان نیاز به استفاده بیشتر از توانمندی های قاریان و حافظان قرآن است، صدا و سیما باید از این مسابقه برای معرفی نخبگان استفاده کند و صدا و سیما نیز باید این رقابت را منعکس کند.

باید به اطلاع رسانی در زمینه اعلام برگزاری مسابقات قرآن توجه بیشتری شود

نماینده مردم اصفهان در شورای اسلامی با بیان اینکه باید نسبت به گذشته به اطلاعیه ثبت نام کنوانسیون توجه بیشتری شود، ادامه دادند:

وی ادامه داد که ما در کنگره بیشتر با معیشت و اشتغال مشغول هستیم. جوایز و هدایای مسابقه باید مطابقت داشته باشد و بودجه بهتری در این زمینه در نظر گرفته شود.

حجت الاسلام نقدعلی با بیان اینکه امروز شاهد اجرای قرآن در شهرستان هستیم گفت:

دیدگاهتان را بنویسید