راه شهید سلیمانی تا ظهور ادامه دارد/ هیمنه آمریکا با موشک‌های سپاه به عین‌الاسد فروریخت

استانها / گلستان

http://fna.ir/60xb2 ۰ راه شهید سلیمانی تا ظهور ادامه دارد/ هیمنه آمریکا با موشک‌های سپاه به عین‌الاسد فروریخت

سردار شهید سلیمانی از بزرگترین اسطوره نظامی در قرن حاضر است ایشان مرد مبارزه با کفر، استکبار جهانی و سردار پرافتخار جبهه مقاومت بود و راه پرافتخار شهید سلیمانی تا ظهور مهدی(عج) ادامه دارد.

راه شهید سلیمانی تا ظهور ادامه دارد/ هیمنه آمریکا با موشک‌های سپاه به عین‌الاسد فروریخت

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، در آستانه دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش قرار داریم دو سالی است که از شهادت اسطوره مقاومت می‌گذرد ترور سردار سلیمانی حماقت جبهه استکبار بود و رستاخیزی که در روز شهادت حاج قاسم توسط مردم ولایی و شهیدپرور به پا شد نشان از این دارد که انقلاب، آرمان‌ها و خط سیر حاکم بر انقلاب هنوز زنده است.

* حاج قاسم تاثیرگذارترین مرد میدان مقاومت است

دشمنان بدانند خطر شهید سلیمانی هزاران بار از سردار سلیمانی بیشتر است امروز شهید سلیمانی کارآیی بالاتری دارد برای تنویر افکار عمومی، ارتفاع اندیشه‌ها، اجتماع قلوب و دفاع از اسلام و قرآن اثرش از سردار سلیمانی بیشتر است دشمنان بدانند که سردار حاج قاسم سلیمانی در جان‌ها و دل‌های مردم رسوخ پیدا کرده است و اکنون همه می‌دانند حاج قاسم تاثیرگذارترین مرد میدان مقاومت است.

بزرگترین اسطوره نظامی در قرن حاضر سردار شهید سلیمانی بود ایشان مرد مبارزه با کفر، استکبار جهانی و سردار پرافتخار جبهه مقاومت بود و از مهمترین ویژگی‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی می‌توان به اخلاص، دیانت، ولایتمداری و مردمی بودن ایشان اشاره کرد و در حقیقت با تکیه بر این ویژگی‌ها به یک مکتب تبدیل شد.

ویژگی‌های برجسته زندگی شهید سردار سلیمانی در همه ابعاد باید برای نسل جوان بازگو و الگوسازی شود؛ رشادت‌ها، فداکاری‌ها و خدمات شهید سلیمانی از خاطر ملت ایران و امت اسلام هیچ‌گاه پاک نخواهد شد ملت عزیز ایران در روز تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش سنگ تمام گذاشتند و انصافا عشق و ارادت مردم به سردار دل‌ها این اسطوره مقاومت ستودنی است.

* دشمنان می‌دانند سردار سلیمانی در سوریه و عراق چه بلایی بر سر داعش آورده است

ملت عزیز ایران باید بداند اگر امروز در دیپلماسی حرفی برای گفتن داریم، به دلیل اقتدار و قدرتی است که در میدان برخوردار هستیم به دلیل رشادت‌های بزرگ‌مردانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی است اگر امروز یک مسوول ما باقدرت به مقام آمریکایی می‌گوید «هرگز یک ایرانی را تهدید نکن» و مقام آمریکایی این سخن را گنده‌گویی نمی‌پندارد، به این دلیل است که می‌دانند پشتوانه این سخن در میدان سردار سلیمانی است دشمن به کلی آگاه است که سردار سلیمانی در کشورهای سوریه و عراق چه بلایی بر سر داعش و حامیان آن آورده است.

اگر امروز کشور ایران می‌تواند مقتدرانه و عزت‌مند در دیپلماسی صحبت کند و سران کشورهای قدرتمند دنیا را بر سر یک میز مذاکره بنشاند به دلیل وجود مرد نازنینی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی است اقتدار کشورمان را باید قدر بدانیم.

شهادت سردار سلیمانی؛ دشمن شناسی را بین مردم ارتقا داد و اکنون مردم می‌دانند که آمریکا بزرگترین دشمن ایران است شهادت سردار سلیمانی موجب وحدت ملی بین آحاد مردم شد.

* بعد از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری جرات شلیک حتی یک گلوله به سمت آمریکای جنایتکار نداشت/ هیمنه آمریکا با شلیک مستقیم سپاه به پایگاه عین‌الاسد فروریخت

هیمنه آمریکا با شلیک مستقیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به پایگاه مجهز عین‌الاسد آمریکا فروریخت، آمریکایی که خود را ابرقدرت دنیا می‌خواند نتوانست از ۱۳ موشکی که از ایران به عین‌الاسد شلیک شد حتی یک موشک را رهگیری کند دیگر ابرقدرت نیست زمان گزافه‌گویی و قلدری به پایان رسیده است.

بعد از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری جرات شلیک حتی یک گلوله به سمت آمریکای جنایتکار نداشت اما دلاورمردان سپاه اسلام موشک‌های غران و کوبنده خود را بر سر پایگاه‌های مجهز دشمن در عین‌الاسد فرود آوردند.

دشمن در خیال خام خود تصور می‌کرد که با ترور شهید سلیمانی می‌تواند جبهه مقاومت را از حرکت بازدارد اما به برکت خون مطهر حاج قاسم سلیمانی شاهد آن هستیم که روز به روز بر عزت و اقتدار کشور عزیزمان ایران افزوده می‌شود امروزه مشاهده می‌کنیم که دشمن از بردن نام سردار سلیمانی هراس دارد دشمنان بدانند انتقام خون حاج قاسم سلیمانی به قوت خود باقی است.

دشمن تلاش می‌کند نام سردار حاج قاسم سلیمانی را با حذف پست‌های میلیونی در اینستاگرام و توییتر از اذهان ملت دور کند اما جبهه استکبار بداند با حذف پست‌های اینستاگرامی نام سردار سلیمانی کمرنگ نمی‌شود.

=================

یادداشت از سمیرا رجبی

================

انتهای پیام/83019

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید مرد میدان راه شهید سلیمانی ظهور ادامه دارد دومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی تا ظهور ادامه دارد هیمنه آمریکا با موشک‌های سپاه به عین‌الاسد فروریخت عشق مردم به اسطوره مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی با حذف پست‌های میلیونی در اینستاگرام از اذهان ملت دور کند جبهه استکبار بداند حذف پست‌های اینستاگرامی ترور شهید سلیمانی بعد از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری جرات شلیک حتی یک گلوله سمت آمریکای جنایتکار هیمنه آمریکا با شلیک مستقیم سپاه به پایگاه عین‌الاسد فروریخت این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • تبیین مکتب حاج قاسم‌بدون تحریف

  • شهید سلیمانی شاخص‌ جهان اسلام شد

  • حاج قاسم سلیمانی شهید راه ولایت شد

  • تلاش‌دشمن‌برای‌بایکوت‌رسانه‌شهیدسلیمانی

source

دیدگاهتان را بنویسید