رجبعلی حیدری: ملت شهیدپرور ایران خالصانه از کشور دفاع کردند


به گزارش خبرگزاری فارس از شهر همدان، یک «شهید»; شهود عرفانی نقش نیکی را در چهار فصل هستی شاهد بود و نشان داد و چشمان ستارگان بهشت ​​را روشن کرد، ققنوس هشت بهشتی که هفت آسمان را مجذوب خود کرد، همان عاشقی که به وادی مقدس عشق پرواز کرد. و به عنوان پاسخ با فرشتگان معاشقه کرد.

می خواهیم هر شب را با نام و یاد این ستارگان بگذرانیم و به برکت و یاری این عارفان دوست داشتنی دست به کار شویم. ادای دینی باشد به آن همه شجاعت و دلاوری و مجاهدت و شهامت…برگی سبز هدیه دراویش به اندازه مقبول و در نظر گرفته شده.

لحظاتمان با شهید رجبعلی حیدری مبارک باد.

به نام خدا
و كسانى كه در راه خدا كشته شدند فريب نمى‏خورند، بلكه نزد پروردگارشان قيام مى‏كنند.

آنان که در راه خدا کشته شدند گمان نمی کنند مرده اند بلکه زنده اند و روزی خود را از پروردگارشان می خورند.

درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی، رهبر کبیر اسلام، حضرت آیت الله العظمی امام خمینی (ره) و ملت شهیدپرور ایران که در تمام طول جنگ چه از لحاظ مادی و چه از نظر اخلاقی آسیبی ندیدند و حق هم دارند.

وصیت نامه ام را آغاز می کنم که آخرین نامه من است. قبل از هر چیز می خواهم چند کلمه ای با خانواده ام به مادرم که پدر و مادرم بودند بگویم. مادری که برای من زحمت کشید تا بتوانم مرا به این مرحله برسانم و برای امام زمان (عج) سرباز تربیت کنم، مادری که هرگز نمی توانم سختی هایش را فراموش کنم.

مادر مرا ببخش و مرا حلال کن. گرچه عفو تو را بیشتر از این می دانم، امیدوارم اگر گاهی اوقات تلخی را با تو گذراندم مرا ببخشی و خداوند اجر بزرگ تربیت فرزند را به تو عطا کند.

اگر گناهی کردم خانواده عزیزم را ببخشید و همچنین همسر عزیزم را که همیشه در کنارم و قدم به قدم همراهم بوده و همه چیز را در زندگی از من راضی کرده است و چه سختی هایی را متحمل شده ام.

انتهای نامه 89001 /
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید