رحیمی مظفری: طرح شفافیت در دستور مجلس قرار گیرد

سیاسی / مجلس

http://fna.ir/5eu5i ۰ رحیمی مظفری: طرح شفافیت در دستور مجلس قرار گیرد

نماینده سروستان در مجلس گفت: چرا طرح شفافیت در دستور قرار نمی‌گیرد؟ پشت لایه‌های اداری مجلس چه خبر است که برخی آمار غلط به عنوان شفافیت در سامانه مجلس درج کرده‌اند و مجلس را دائم به حاشیه می‌برند.

رحیمی مظفری: طرح شفافیت در دستور مجلس قرار گیرد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده سروستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در تذکری به هیأت رئیسه گفت: چرا ماده 234 مکرر رعایت نمی‌شود، معاونت نظارت مجلس باید نتایج اعمال گزارش های مجلس با استناد به ماده 234 را هر سه ماه یک بار از دادگاه بگیرد و اعلام کند که این کار انجام نمی شود.

وی همچنین گفت: چرا طرح شفافیت در دستور قرار نمی‌گیرد؟ پشت لایه‌های اداری مجلس چه خبر است که برخی آمار غلط به عنوان شفافیت در سامانه مجلس درج کرده‌اند و مجلس را دائم به حاشیه می‌برند ؛باید با آن برخورد شود و مطابق با طرح شفافیت عمل کرد.

رحیمی مظفری در پایان با تأکید بر اهمیت لایحه رتبه‌بندی معلمان خاطر نشان کرد: مجلس بیش از این نمی‌تواند دچار حاشیه شود لذا اولویت‌ها را رعایت کنید تا موضوعات طبق نوبت بررسی شود.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید شفافیت مجلس شورای اسلامی رحیمی شفافیت آراء نمایندگان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • شفافیت آراء مطالبه مردم است

source

دیدگاهتان را بنویسید