رزمایش بزرگ مواکب فاطمی در البرز برگزار می‌شود

استانها / البرز

http://fna.ir/5zmkr ۰ رزمایش بزرگ مواکب فاطمی در البرز برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: رزمایش بزرگ ایستگاه‌های مواکب فاطمی به شکل منسجم و ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد؛ در کرج میدان سپاه تا میدان جمهوری ۵۰ موکب برقرار خواهد شد و فضای اربعینی را شکل خواهد داد.

رزمایش بزرگ مواکب فاطمی در البرز برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، مهدی ولایی برحق، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز، صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد، با اشاره به راه‌اندازی پویش عهدنامه با حاج قاسم، اظهار کرد: این پویش در راستای انتقام سخت شهادت مظلومانه سردار سلیمانی در دستور کار قرار گرفته است.

این مقام مسؤول با اشاره به اینکه تمامی برنامه‌های ایام فاطمیه و هیأت های مذهبی با نام و یاد حاج قاسم انجام خواهد شد، ادامه داد: ویژه برنامه مصباح دل‌ها نیز در روز ۱۲ دی با در نظر گرفتن ویژگی‌های از جمله اکران مردمی فیلم «آن زمستان» مستند کوتاهی از زندگی ایشان است و برگزاری چند برنامه دیگر در دستورکار قرار گرفته است.

ولایی بر حق تصریح کرد: روز ۱۳ دی مصادف با شهادت حاج قاسم به عنوان قهرمان مردم در مساجد، حسینیه‌ها وسالن‌های کنفرانس برنامه اجرا خواهیم کرد؛ طبق پیش بینی‌های صورت گرفته بیش از ۴۰۰ برنامه در این روز برگزار خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه روز ۱۴ دی آیین کرسی تلاوت برگزار خواهد شد، افزود: طی برنامه ریزی های صورت گرفته این آیین در ۱۰ آیین مستقل صورت می‌گیرد. همچنین جزءخوانی به نیت سردار دل‌ها در ایام فاطمی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: رزمایش بزرگ ایستگاه‌های مواکب فاطمی به شکل منسجم و ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد؛ در کرج میدان سپاه تا میدان جمهوری ۵۰ موکب برقرار خواهد شد و فضای اربعینی را شکل خواهد داد.

ولایی برحق با اشاره به اینکه روز شهادت حضرت زهرا (ع) بیش از ۲۰ نقطه از شهرهای مختلف مراسم عزاداری خانم فاطمه زهرا برگزار خواهد شد؛ این ظرفیت به صورت هماهنگ و با همکاری نهادهای مربوطه برگزار خواهد شد؛ امیدواریم توفیق خدمت به ساحت اهل بیت (ع) و انقلاب را در این ایام محدود داشته باشیم.

این مقام مسؤول در پایان یادآور شد: انتشار و اطلاع رسانی اخبار برای ما حائز اهمیت است و مدیران شهرستانی نیز در این خصوص تلاش کافی داشته باشند.

انتهای پیام/ج

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید رزمایش البرز سردار سلیمانی تبلیغات این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • ایزدی: رزمایش سپاه کمک به تیم مذاکره بود

  • رزمایش نیرو‌های هوایی آمریکا وعربستان

  • رزمایش ایران و سیگنال قوی به تل آویو

source

دیدگاهتان را بنویسید