رزمایش مهر تحصیلی با توزیع 600 پیک دانش‌آموزی در استان ایلام آغاز شد

– اخبار استانها –

حجت‌الاسلام مرتضی عزیزی در با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: طرح ملی مهر تحصیلی به‌منظور کمک به دانش‌آموزان نیازمند در استان ایلام اجرا می‌شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: این رزمایش هرساله از محل اجرای نیات واقفین و به‌منظور کمک به دانش‌آموزان نیازمند در سراسر کشور و به تبع آن در استان ایلام اجرا می‌شود.

وی با بیان این‌که 35 هزار پک دانش‌آموزی طی این طرح در سراسر کشور توزیع می‌شود اظهار داشت: سهم استان ایلام از پک‌های آموزشی 600 مورد بوده‌ که از امروز بین دانش‌آموزان نیازمند سراسر استان توزیع می‌شود.

حجت‌الاسلام عزیزی در ادامه افزود: این رزمایش به‌منظور ترویج فرهنگ وقف ،اجرای نیات واقفان خیراندیش و ترویج روحیه همدلی و کمک مؤمنانه به اقشار کم برخوردار برگزار می‌شود.

وی ارزش پک‌های دانش‌آموزی را 500 هزار تومان عنوان کرد و گفت: این پک آموزشی شامل کیف، دفتر، خودکار، مداد و غیره است که در شهرستان‌های آبدانان و هلیلان بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

امدادرسانی و توزیع بسته‌های مهر تحصیلی و معیشتی در مناطق زلزله‌زده رامیان + فیلم1500 بسته "مهر تحصیلی" بین دانش آموزان نیازمند استان بوشهر توزیع شدیک‌هزار بسته "مهر تحصیلی" در بین دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل توزیع شد

حجت‌الاسلام عزیزی در پایان از افتتاح آشپزخانه بزرگ اربعین در مرز مهران طی شنبه هفته آینده خبر داد و گفت: این پروژه مهم در راستای ارائه خدمات توزیع آب و غذا به زائران حسینی در مرز مهران افتتاح می‌شود و روزانه حدود 10 هزار پرس غذا پخت و بین زائران حسینی توزیع می‌شود.

انتهای پیام/180/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید