رشته‌ ورزشی که در ایران طلسم شده است

ورزشی / سایر حوزه ها

http://fna.ir/5h7aj ۰ رشته‌ ورزشی که در ایران طلسم شده است

رکابزن کشورمان می‌گوید: دوچرخه سواری در ایران طلسم شده و هیچ انگیزه‌ای وجود ندارد.

رشته‌ ورزشی که در ایران طلسم شده است

محمد گنج خانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط دوچرخه سواری اظهار داشت: شرایطی وجود ندارد که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم. چیزی به نام دوچرخه سواری نمانده و هرکسی که حضور دارد و تمرین می‌کند، فقط عشقی است و بس.

* دوچرخه سواری طلسم شده است

وی ادامه داد: فکر می‌کنم دوچرخه سواری ما طلسم شده و نمی‌دانیم چه زمانی درست می‌شود. نه مسابقه ای اعزام می‌شویم و نه انگیزه ای برای ورزشکاران باقی مانده است. در دنیا مسابقاتی برگزار می‌شود، اما چون اعزام به آنها هزینه دارد، کسی کاری نمی‌کند. در یک سری از مسابقات هم اصلا رکابزنان ما را راه نمی‌دهند.

* برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی باید امکانات خوب هم داشت

ملی پوش دوچرخه سواری در مورد اینکه آیا با شرایط اعزام کیفی به بازی های آسیایی امیدی به حضور دوچرخه سواری در این رقابت‌ها وجود دارد یا خیر، گفت: نظر خودم این است که باید اعزام شویم، اما اینکه از الان بخواهیم در مورد مدال و کسب سکو صحبت کنیم، زود است. اگر ما هم اردو و مسابقات تدارکاتی خوبی داشته باشیم، چرا شانس مدال نباشیم.

وی ادامه داد: نباید هم اینطور باشد که مثل دوره قبل قول چند مدال دادند و به هیچ کدام هم نرسیم. برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی باید شرایط فراهم و اگر همه امکانات فراهم شد، آن وقت باید انتظار مدال داشته باشیم.

* هیچ خبری از فدراسیون ندارم

گنج خانلو در خصوص وضعیت فدراسیون و انتخابات آن تاکید کرد: اصلا هیچ خبری از فدراسیون و انتخاباتش ندارم و پیگیری هم نمی‌کنم. فعلا همه چیز بلاتکلیف است و در این فقط ورزشکاران ضرر می‌کنند، نه هیچ کس دیگر.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید ملی پوش دوچرخه سواری محمد گنج خانلو دوچرخه سواری طلسم دوچرخه سواری این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • قهرمان جاده‌ها از تبریز آمد

  • اقدام عجیب در فدراسیون ناموفق

  • سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری تغییر کرد

  • دوچرخه‌سواری همچنان بدون تاییدیه جهانی

source

دیدگاهتان را بنویسید