رشد اقتصادی ۸.۶ درصدی برای استان سمنان

استانها / سمنان

http://fna.ir/5ykb3 ۰ رشد اقتصادی ۸.۶ درصدی برای استان سمنان

استاندار سمنان گفت: رشد اقتصادی ۸.۶ درصدی برای استان سمنان از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تعیین شده است.

رشد اقتصادی ۸.۶ درصدی برای استان سمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان عصر امروز در بازدید از صنایع خودروسازی فردا در شهرک صنعتی سمنان اظهار کرد: گروه‌های تولیدی قطعه‌ساز بسیار قوی و خوبی در حوزه خودرو در استان در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه ۵۰۰ نفر در زیرمجموعه‌های گروه تولیدی خودروسازی فردا مشغول فعالیت هستند، گفت: ما آمادگی داریم تا نسبت به هر نوع حمایت، مساعدت و پرداخت تسهیلات به این گروه تولیدی اقدام کنیم.

استاندار سمنان افزود: توان بسیار خوبی در حوزه تولید قطعات خودرو در استان وجود دارد که گروه تولیدی صنایع خودروسازی فردا می‌تواند با تعاملات از طریق برگزاری جلسات هماهنگی، از این مهم بهره بگیرد.

هاشمی خاطرنشان کرد: استفاده از توان داخل استان برای تأمین قطعات از سوی گروه تولیدی فردا، علاوه بر عدم حمل و نقل و طی مسیر طولانی جهت تأمین قطعات مورد نیاز، کاهش هزینه‌ها را نیز در بردارد.

هاشمی ضمن تأکید بر اینکه ارتقای شاخص‌های اقتصادی استان در تمام حوزه‌ها از اولویت‌های کاری است، گفت: رشد اقتصادی ۸.۶ درصدی برای استان از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تعیین شده که گروه تولیدی صنایع خودروسازی فردا می‌تواند نقش خوبی در تحقق این مهم ایفا کند.

انتهای پیام/۷۴۰۰۷/ز/م/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید استان سمنان سمنان خودرو شاخص‌های اقتصادی استاندار سمنان قطعات خودرو سیدمحمدرضا هاشمی خودروسازی فردا این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • بانک‌ها به رشد اقتصادی سمنان کمک کنند

  • اتاق فکر اقتصادی در بخشداری‌ها ایجاد شود

  • بسیجیان به حوزه اقتصادی ورود کنند

source

دیدگاهتان را بنویسید