رشیدی: استاندار کرمانشاه باید تغییر کند

استانها / کرمانشاه

http://fna.ir/3qeo7 ۰ رشیدی: استاندار کرمانشاه باید تغییر کند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر نماینده‌ای مستقل است و راساً نظرات خود را ابلاغ می‌کند و در این خصوص ما به کسی وکالت نمی‌دهیم، من به عنوان نماینده مردم کرمانشاه حتماً خواهان تسریع در تغییر مدیریت ارشد استان هستم و امیدوارم این اتفاق به زودی رخ دهد و کام مردم با خدمات ویژه دولت انقلابی شیرین و مشکلات سریعتر برطرف گردد.

رشیدی: استاندار کرمانشاه باید تغییر کند

محمد رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص شایعات و رایزنی‌های مختلف برای ابقای برخی از مسئولین فعلی و علی الخصوص استاندار، اظهار کرد: در انتخابات اخیر، مردم رای به تغییر دادند و نسبت به عملکرد دولت قبل نیز انتقادات جدی دارند، مشکلات اقتصادی و معیشتی نیز موجبات ناراحتی را ایجاد کرده است.

وی افزود: رای مردم به آیت الله رئیسی به منظور تغییر در سیستم اجرایی در کل کشور بوده است، البته ملاک در انتخاب مدیران حتماً شایسته سالاری است و ما در این خصوص بحثی نداریم، اما مطالبی که آقای رئیسی برای انتخاب مدیران اعلام کردند شامل انقلابی‌گری، روحیه جهادی، توانمندی‌های اجرایی و مردمی بودن است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در تمامی دوره‌هایی که بر اساس رای مردم، تغییرات در سیستم اجرایی ایجاد شده است، اکثراً استانداران و وزرا تغییر کرده‌اند و این طبیعت کار است، این تغییرات البته که خواست ما نمایندگان هم هست.

رشیدی افزود: هر نماینده‌ای مستقل است و راساً نظرات خود را ابلاغ می‌کند و در این خصوص ما به کسی وکالت نمی‌دهیم، من به عنوان نماینده مردم کرمانشاه حتماً خواهان تسریع در تغییر مدیریت ارشد استان هستم و امیدوارم این اتفاق به زودی رخ دهد و کام مردم با خدمات ویژه دولت انقلابی شیرین و مشکلات سریعتر برطرف گردد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امیدوارم با روی کارآمدن جوانان انقلابی و نیروهای با تجربه و جهادی، این تغییر به زودی زود در استان کرمانشاه و کل کشور رخ دهد و ما یقیناً خواستار تسریع در تغییر سیستم مدیریت استان هستیم.

انتهای پیام/ح

مجلس شورای اسلامی کرمانشاه رئیسی وکالت

اخبار مرتبط

  • استاندار، بیت‌المال را صرف کار عبث نکنید

  • استاندار آینده کرمانشاه باید که باشد؟

  • آقای بازوند معنی «توافق» چیست؟

  • واکنش‌ها به استخدام «رانتی» ادامه دارد

source

دیدگاهتان را بنویسید