رفع تصرف ۱۰۳۲ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی

استانها / مرکزی

http://fna.ir/5zetm ۰ رفع تصرف ۱۰۳۲ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: یک هزار و ۳۲ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی رفع تصرف شد.

رفع تصرف ۱۰۳۲ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک به نقل از منابع طبیعی استان مرکزی منصور بهزاد نیا با اشاره به رفع تصرف ۱۰۳۲ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی اظهار کرد: این اراضی در قالب ۱۵۹ فقره پرونده در راستای حفاظت و حراست از اراضی ملی و اجرای احکام قضایی از دست متجاوزان خارج به بیت‌المال بازگردانده شد.

وی ادامه داد: ۳۳۲ فقره پرونده تخریب و تصرف در این مدت برای یک هزار و ۶۳۰ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی تشکیل شده و رفع تصرف تمامی این اراضی در دستور کار قرار دارد.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی بیان کرد: شهرستان زرندیه با ۶۹۸ هکتار بیشترین و شهرستان تفرش با هفت هکتار کمترین اراضی ملی تصرف شده توسط متصرفان را در این مدت داشته‌اند.

بهزادنیا اضافه کرد: تصرف اراضی ملی به صورت شخم و ایجاد شیار در اراضی ملی انجام شده بود که با شکایت و پیگیری به موقع نیروهای اداره کل منابع طبیعی استان مرکزی و با حکم مراجع قضایی از دست متصرفان خارج شد.

انتهای پیام

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید استان مرکزی منابع طبیعی اراضی ملی رفع تصرف اراضی ملی رفع تصرف اراضی ملی استان مرکزی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • رفع تصرف۷۲۳ میلیاردی اراضی قشم

  • ۲۷ هزار مترمربع از اراضی ملی رفع تصرف شد

source

دیدگاهتان را بنویسید