رقابت‌های بخش زنان ووشو قهرمانی کشور در قشم آغاز شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، در این مسابقات که به میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم در شهر درگهان جریان دارد، مردان ووشوکار پس از سه روز مبارزه سخت و نفس گیر، قهرمانان 10 وزن در بخش ساندا و 4 بسته ترکیبی در بخش تالو را مشخص کردند.

در این رقابت‌ها، مسعود انصاری در وزن 52 کیلوگرم از قشم به مدال نقره دست یافت و محمد کرم ‌زاده از منطقه آزاد قشم به همراه آریا اکبری از استان البرز در وزن 75 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

همچنین پویا آذرنگ از سیستان و بلوچستان در وزن 52 کیلوگرم، حسام محمدزاده از منطقه آزاد اروند در وزن 56 کیلوگرم، شجاع پناهی از مازندران در وزن 60 کیلوگرم، رضا عبداللهی از اردبیل در وزن 65 کیلوگرم، حمیدرضا سهندی از تهران در وزن 70 کیلوگرم، جعفر شیرزاد از اردبیل در وزن 75 کیلوگرم، مجید هاشم ‌بیگی از زنجان در وزن 80 کیلوگرم، محمدرضا ریگی از سیستان و بلوچستان در وزن 85 کیلوگرم، مرتضی نوروزی از سمنان در وزن 90 کیلوگرم و محمد نصیری از مازندران در وزن 90+ کیلوگرم به مقام قهرمانی این رقابت در گروه ساندا دست یافتند.

در بخش تالو هم شاهین بنی‌طالبی از اصفهان در بسته ترکیبی نان چوان-نن‌گوئن، سید سامان احمدی از فارس در بسته ترکیبی چانگ چوان، امیرمحمد رضایی از خراسان رضوی در بسته ترکیبی دائوشو – گون‌شو و مهدی اخلاق عالی از فارس در دسته ترکیبی تای‌چی چوان و تای‌چی‌جین موفق به مقام قهرمانی این رقابت‌ها رسیدند.

در پایان این رقابت‌ها در مجموع تیم ووشو استان فارس با دو طلا، دو نقره و دو برنز قهرمان شد، تیم ووشو استان اردبیل با دو طلا، دو نقره و یک برنز در رده دوم ایستاد و تیم ووشو استان مازندران با کسب دو طلا و یک برنز، رده سوم را از آن‌ خود‌ کردند.

رقابت 250 بانوی ووشو‌کار کشورمان هم از امروز در قشم در حال برگزاری است.

لیگ برتر ووشو بانوان| چهارمین قهرمانی پیاپی سپاهاناعلام برنامه مسابقات لیگ برتر ووشو بانوان

انتهای پیام/7558/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید