رهبران جزیره هارگا از جوانان در کنار خود استفاده می کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر محمدرضا دشتی زاده صبح سه شنبه در اولین جلسه هیات اداری این بخش. خرگ وی در سال جدید گفت: دولت سیزدهم دولت کار و کرامت است و هم باید کار و کارآمدی و هم عزت را افزایش داد.

وی افزود: هیات اداری ظرفیت بالایی دارد و باید به طور منظم برنامه ریزی شود. از تمامی دستگاه های اجرایی این جزیره تقاضا داریم با رسیدگی به امور مردم، تکریم ارباب رجوع را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

بخشدار ویژه خرگ وی افزود: مدیران باید در سال جاری توجه ویژه ای به تسریع پروژه های عمرانی برای تامین اعتبار داشته باشند، مدیران نیز باید از جوانان در مرحله دوم انقلاب استفاده کنند، این کار ارزشمندی است که ما جوانان باید انجام دهیم. برای راهنمایی های آینده آماده شوید.

وی افزود: شعار سال کلید حل مشکلات اقتصادی کشور است و وظیفه همه مسئولان است که با ظرفیت ملی و برنامه ریزی مناسب اهداف شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی» را دنبال کنند. ” با کار جهادی ها باید اعتماد مردم را به نظام تقویت کنیم.

داشیشاده با اشاره به اینکه همه باید زیر سقف قانون عمل کنند، خاطرنشان کرد: این دولت فساد ستیز است و با منبع فساد برخورد می کند. مردم توقع اتحاد و خدمت صادقانه دارند و همه ما را یکی می نگرند.

وی ادامه داد: باید مراقب رفتار خود باشیم. با مردم صادق باشید و جنبه های کار را در تصمیم گیری های خود ارزیابی کنید. ما باید از نخبگان بهره ببریم و گروه هایی از جامعه نخبگان را همراهی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید