رهبر انصارالله: صلح به نام مزدوران کشورهای عربی سازشکار است


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی گروه انصارالله یمن شامگاه سه شنبه تاکید کرد: رژیم امارات، رژیم آل خلیفه و عربستان سعودی روابط خود را با اسرائیل عادی کرده اند. صلح و ثبات در منطقه.»

رژیمی که روابط خود را عادی می کند، معتقد است که برای اسرائیل و ایالات متحده خوب است که به نوعی امتیاز بدهند. اما آنها نسبت به دیگران ظالم به نظر می رسند.»

با بیان اینکه این کشورها ظالم هستند. او گفت که این کشورها «صلح و ثبات برای امت اسلامی لازم نیست. در عوض، مسئول تأمین مالی شورش و حمایت از آن با پول، رسانه و نفوذ سیاسی است.»

رهبر انصارالله تاکید کرد: کشورها نسبت به هر دشمنی با اسرائیل از جمله یمن که رسانه ها آنها را تروریست نامیده اند، خصومت نشان داده اند.

الحوثی با اشاره به اینکه این کشورها به عنوان شرط مزدوری صلح کردند، گفت: حمله به مسجد الاقصی و پیروان آن نشان دهنده دشمنی اسرائیل با اسلام و قداست مسجد است.

در سخنرانی به مناسبت ماه مبارک رمضان رهبر معنوی انقلاب یمن تاکید کرد: دشمن با توسل به تحریم و ظلم می خواهد امت را تضعیف و وادار به تسلیم کند. زیرا دشمن سعی کرد روح را از بین ببرد امت و ایجاد احساس ناامیدی و شکست کامل.

الحوثی افزود: زمانی که امت اراده خود را نشان دهد، جدیت و مسئولیت پذیری و دشمن آگاهانه عکس العمل امت را دید. این عواقب مهمی دارد. چون دشمن آزرده شد احساس شکست، ناتوانی و در نهایت مجبور به تسلیم شدن.

رهبر انقلاب یمن می‌فرمایند: کشور بزرگ یمن از آغاز اشغالگران مقاومت کرده است. هر چند جنایات زیادی در این رژیم و محاصره وحشیانه رخ داد. و با صبر کشورمان دشمن رسیده است بن‌بست و عقب‌نشینی‌های آشکاری که همه دنیا متوجه آن شدند. آنها آن را باور کردند و همه در مورد آن صحبت می کردند.

وی در نهایت به این نکته اشاره کرد متجاوزان یمن نتوانستند به اهداف خود برسند و شکست خوردند. در حالی که کشور ما پیروزی های زیادی کسب کرده است. و این تهاجم به یمن انگیزه مهمی برای ادامه حرکت این کشور است. و همه اینها نیاز به صبر دارد. همانطور که خداوند در آیه 200 سوره آل عمران فرمود: «ای کسانی که ایمان آورده اید! و از خدا بترسید تا پیروز و رستگار شوید)

انتهای پیام
این را برای صفحه اصلی توصیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید