رهبر انقلاب: قهرمان‌های ورزشی آموزگاران ایستادگی، امید و نشاط‌ هستند

همشهری آنلاین https://hamshahrionline.ir/x7mk8

 • https://hamshahrionline.ir/x7mk8
 • ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ – ۱۳:۲۹
 • کد خبر 627402
  1. سياست
  2. امام و رهبری
 1. صفحه اصلی
 2. سياست
 3. امام و رهبری

شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ – ۱۳:۲۹

در دیدار قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو؛

رهبر انقلاب: قهرمان‌های ورزشی آموزگاران ایستادگی، امید و نشاط‌ هستند

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: قهرمانی در مسابقات ورزشی به خصوص در سطح بین‌المللی حامل یک پیام مهمی است. آن پیام عبارت است از پیام توانایی، نشاط، همت، قدرت اراده. این پیام مهم قهرمانی در صحنه‌های بین‌المللی ورزشی است. در واقع قهرمان‌ها آموزگاران ایستادگی و امید و نشاطند.

دیدار ورزشکاران با رهبر انقلاب

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار قهرمانان المپیک و پارالمپیک ایران در بازی‌های ۲۰۲۰ توکیو گفتند: شما با قهرمانی خودتان اثبات می‌کنید که کارهایی که به ظاهر نشدنی است، در واقع شدنی است. این برای کشور ما خیلی آورده‌ی مهمی است. این پیام برای دوران ما بسیار ارزشمند است.

ایشان افزودند: دستگاه‌های زیادی مشغول برنامه‌ریزی‌اند، در کارند برای اینکه جوان ایرانی را از امید و نشاط دور کنند، دچار افسردگی کنند، دچار ناامیدی کنند. در یک چنین فضایی شما این پیام امید را تزریق می‌کنید به کل جامعه. این بسیار ارزشمند است.

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: قهرمانی در مسابقات ورزشی به خصوص در سطح بین‌المللی حامل یک پیام مهمی است. آن پیام عبارت است از پیام توانایی، نشاط، همت، قدرت اراده، یعنی همه احساس میکنند که این کسی که توانست قهرمان بشود، روی سکوی قهرمانی بایستد، همت کرده، اراده کرده، توانایی خودش را بالفعل کرده، نشاط به جامعه می‌بخشد. این پیام مهم قهرمانی در صحنه‌های بین‌المللی ورزشی است. در واقع قهرمانها آموزگاران ایستادگی و امید و نشاطند.

ادامه دارد..

کد خبر 627402

برچسب‌ها

 • المپيك 2020 – توكيو
 • پارالمپیک
 • رهبر معظم انقلاب

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید. × لغو پاسخ نام ایمیل نظر شما * ارسال منبع

دیدگاهتان را بنویسید