رویارویی الهلال با تیم نیجریه‌ای به جای پرسپولیس! + عکس

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سعودی اسپورت، در اتفاق غیرمنتظره‌ای تیم الهلال ریاض به جای پرسپولیس با تیم ریورز یونایتد نیجریه‌ مواجه خواهد شد!

بر اساس این گزارش، تیم نیجریه‌ای به طور رسمی از برگزاری نخستین بازی‌اش با تیم الهلال عربستان در اوایل هفته پیش رو خبر داد. این در حالی است که تیم الهلال ریاض فردا در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میزبان پرسپولیس است.

تیم نیجریه‌ای از بازی با الهلال در روز یکشنبه هفته پیش رو (25 آبان ماه 1400) که 24 ساعت پس از رویارویی‌اش با پرسپولیس است، خبر داد!

الهلال عربستان ,

این رسانه ورزشی عربستان سپس درباره واقعیت ماجرا نوشت: اطلاعیه تیم ریورز یونایتد نیجریه‌ که در مرحله دوم لیگ قهرمانان آفریقا باید به مصاف الهلال سودان برود به اشتباه اعلام شده است. این تیم نیجریه‌ای به جای قرار دادن لوگوی تیم الهلال سودان به اشتباه از لوگوی الهلال عربستان استفاده کرده است. تعداد زیادی از هواداران فوتبال در کشورهای عربی و آفریقایی در پی این اشتباه عجیب به تمسخر تیم ریورز یونایتد و مدیرانش پرداختند.

در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس از ساعت 21:30 فردا (شنبه – 24 مهر به وقت ایران) در ورزشگاه امیر فیصل بن فهد شهر ریاض به مصاف الهلال خواهد رفت.

ترکیب احتمالی الهلال برابر پرسپولیس

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید