رژیم جعلی صهیونیستی مشروعیت ندارد/ عادی سازی برخی کشورها با اسرائیل باعث رسوایی های خودشان می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، زیارت اسلام آقا علی طاهری در راهپیمایی روز بزرگ قدس گفت لوگو وی به خبرنگاران گفت: رژیم جعلی اسرائیل هیچ مشروعیتی ندارد.

وی با گرامیداشت یاد و نام امام راحل در روز جهانی قدس گفت: امام خمینی (ره) با نامگذاری روز قدس در جهان اسلام انقلاب کردند و اگر با هم مقایسه کنیم. با گذشت چهل سال از روز جهانی قدس می بینیم که اکنون همه انسان های عادل و آزاده جهان نفرت خود را ابراز می کنند انزجار رژیم صهیونیستی باعث تقویت مردم فلسطین شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلستان گفت: حضور و مشارکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس می تواند به جهانیان این پیام را بدهد که رژیم دروغین صهیونیستی مشروعیتی ندارد و امروز مردم در سراسر کشور آن را نشان داده اند. به زودی شاهد فروپاشی این رژیم غاصب باشیم.»

طاهری حضور مبارک شهید سلیمانی را یکی از عوامل انسجام مقاومت در منطقه عنوان کرد و گفت: قطعاً یکی از عوامل منسجم مقاومت در منطقه، حضور شهید سلیمانی بود که آن شهید سلیمانی بود. از او به عنوان “شهید بیت المقدس” یاد می شود.

وی گفت: شخصیت شهید سلیمانی شخصیت برجسته ای است که به مبارزه با تروریسم و ​​ضد رژیم صهیونیستی معروف است و یقینا خون این رهبر بزرگ و شهدا در از بین بردن این رژیم باطل موثر خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلستان تصریح کرد: سران کشورهایی که با اسرائیل روابط عادی برقرار کردند در مقابل ملت ها به ویژه ملت خودشان از خود متنفر بودند.
وی گفت: امیدواریم این افراد هر چه زودتر از خواب بیدار شوند و از حمایت ناروا از اسرائیل دست بردارند و خود را از این رسوایی نجات دهند.
طاهری گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند عمر رژیم صهیونیستی طولانی نخواهد بود و امیدوارم هر چه زودتر ریشه این رژیم خشک شود.
پایان پیام / 83019
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید