زخمی شدن 2 نوجوان هشجینی در اثر حمله گرگ


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، شب گذشته قلاده گرگ به طور فجیعی به دو کودک و نوجوان حمله کرد که چند کودک در حال بازی در پارک کنار جاده ای در شهر هشکین هرهر بودند که از ناحیه سر، گردن و گردن آسیب دید.

پس از این حادثه سایر کودکان به همراه دو کودک فریاد زدند و گرگ را از صحنه پرتاب کردند و مجروحان بلافاصله با کمک فوریت های پزشکی به بیمارستان امام هرهر منتقل شدند.

پس از این حادثه، سید جواد یحیی زاده شهردار شهرستان خلخال به همراه روسای بخشداری خورش رستم و اداره محیط زیست خلخال برای عیادت از مجروحان در اورژانس بیمارستان امام خلخال حاضر شدند.

به گفته رضا یعقوب پور، فوق تخصص فوریت های پزشکی بیمارستان امام خمینی خلخال، مصدومان یک کودک 9 ساله و یک نوجوان 18 ساله بودند که به اورژانس بیمارستان منتقل شدند.

این جوان 18 ساله به دلیل جراحات جزئی و گزیدگی جزئی در کلینیک سرپایی مداوا شد و ترخیص شد. این در حالی است که کودک 9 ساله به دلیل نیش شدید سر و پارگی گوش و سر بلافاصله واکسن هاری را تزریق کرد و کودک تحت درمان اولیه قرار گرفت.

با دریافت دستور پزشک، به دلیل زخم بزرگ سر، کودک طی چند روز آینده به بیمارستان خواهد رفت تا همچنان وضعیت او تحت نظر باشد.

یعقوب پور حال عمومی بیمار را خوب اعلام کرد و افزود: با حضور همکارانی که واکسینه شده بودند، علاوه بر واکسن هاری، هموگلوبین و مراقبت های لازم به کودک داده شد.

پزشک این کودک گفت: از نظر احتمال گاز گرفتن سر و شکستگی جمجمه، سی تی اسکن لازم از سر کودک انجام شد که خوشبختانه جمجمه آسیبی ندید و خراش گردن به سرعت بهبود یافت.

سید جواد یحیی زاده فرماندار خلخال نیز با تقدیر از زحمات کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) و اورژانس گفت: خانواده ها مراقب کودکان و نوجوانان خارج از منزل باشند و حوادث را گزارش ندهند.

انتهای پیام/3463/
توصیه ها در صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید