زندانیان جرائم مالی غیرعمد 100 میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره دریافت می‌کنند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، عباس جهانگیرزاده ظهر امروز در بازدید از بازداشتگاه شهرستان پارس‌آباد ضمن بازدید از اماکن تحت پوشش، از نزدیک در جریان خدمت‌رسانی به گروه‌های هدف و فعالیت انجام یافته در این بازداشتگاه قرار گرفت.

نماینده مردم پارس‌آباد و عضو کمسیون منابع طبیعی مجلس ضمن اظهار خرسندی از فعالیت صورت گرفته در این بازداشتگاه به ویژه در حوزه‌های اصلاحی و تربیتی، بهداشت و درمان، آموزش‌های مهارتی و شغلی گفت: اقدامات بسیار موثر و اثربخش مسئولین بازداشتگاه در ایجاد فرصت‌های شغلی با نهادینه کردن آموزش‌های فنی و حرفه‌ای قابل تحسین و تقدیر است.

وی با تاکید بر اولویت اتمام و بهره‌برداری از زندان جدید این شهرستان قول مساعد داد تا با جلب نظر مساعد مسئولین ذ‌یربط پیگیر تخصیص اعتبارات استانی و کشوری به این پروژه باشد.

عضو کمسیون منابع طبیعی مجلس ادامه داد: مقرر شد اسامی زندانیان معسر با جرایم مالی غیر عمد احصا و در اسرع وقت به بانک‌های عامل برای استفاده از تسهیلات بانکی کم‌بهره تا سقف 100 میلیون تومان، معرفی شوند.

سهرابی، رییس بازداشتگاه پارس‌آباد نیز ضمن قدردانی از قبول دعوت و حضور نماینده دور یازدهم مجلس شورای اسلامی، گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در اجرای اولویت‌های سازمان ارائه داد و گفت: توسعه اشتغال پایدار در کنار حمایت‌های معیشتی از خانواده‌های زندانیان نیازمند اجرای برنامه‌های کاری این بازداشتگاه بوده که با مساعدت خیرین، گروههای جهادی و نهادهای حمایتی توانستیم کارنامه قابل قبولی در این زمینه داشته باشیم.

جزئیات تسهیلات جدید وزارت ارشاد برای هنرمندان/ ارائه تسهیلات از 100 میلیون تا یک میلیاردسهم مسکن از تسهیلات بانکی 4 برابر شدازسوی مدیرعامل صورت گرفت:تشریح عملکرد بانک ملت در زمینه تسهیلات فرابانک

وی با اشاره به اینکه به دلیل آماده نبودن زندان در حال تاسیس این شهرستان تعداد کثیری از زندانیان به حوزه تامینی مشگین‌شهر اعزام می‌شوند، گفت: رعایت حقوق شهروندی زندانیان و پیشگیری از آسیب‌ها و تهدیدهای احتمالی برای خانواده آنان و لزوم استانداردسازی میزان سرانه فضای آموزشی، خواب، ورزشی، هواخوری و همچنین در راستای بهبود خدمات درمانی و حمایتی برای زندانیان خواستار پیگیری اعتبارات استانی و کشوری برای بهره برداری از زندان جدید هستیم.

انتهای پیام/144/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید