زیباسازی شهر و ترافیک در برنامه های شهرداری زنجان در سال آیندهجشن باشکوهی از فرهیختگان، فعالان مدنی و بازنشستگان شهرداری زنجان و خانواده هایشان عصر شنبه با حضور استاندار زنجان، شهردار زنجان، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان استانی در تالار انقلاب زنجان برگزار شد. 6000 نفر

در این مراسم علیرضا فیروزفر شهردار زنجان گفت: هشت ماه زحمات شهرداری به پایان رسیده است و جا دارد از زحمات کارکنان و کارکنان شهرداری که موجب خوشحالی مردم زنجان و عمران و آبادانی شد تشکر کنیم. شهر که همه می گفتند هشت ماه موفق بوده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با تداوم روند حکمرانی خوب، شهری سرزنده و آباد داشته باشیم، افزود: همراهی و همبستگی همه اعضای شورا مدیریت شهر را تسهیل کرده است و با حمایت شورا، شهرداری هم در توسعه شهر و هم در امور داخلی شهرداری هم در عرصه فرهنگی و هم در بعد از آن موفق است.

شهردار زنجان با اشاره به پروژه هایی که توسط شهرداری به اتمام رسیده یا در حال انجام است، گفت: بازگشایی جاده پادگان، پروژه 40 ساله سبزه میدان که رو به اتمام است، آسفالت نهایی جاده شمال به جنوب، پروژه دوربرگردان پل امام حسن مجتبی(ع)، سنگفرش بازار سنگی که چهل سال است مردم خواستار آن هستند و آسفالت خیابان ها و معابر شهر که به گفته مسئولان شهر زنجان، بالاترین رتبه در نوسازی و آسفالت معابر کشور از جمله اقدامات شهرداری در سال جاری بود.

وی در ادامه بیان کرد: پس از بیست سال ناوگان حمل و نقل و تجهیزات آتش نشانی شهر به روز شد که همه اینها با تلاش شبانه روزی و حمایت شهرداری و شورا انجام شد.

فیروزفر اقدامات فرهنگی شهرداری را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: اجرای 350 برنامه فرهنگی در شهر زنجان برای ایجاد نشاط و نشاط یکی از فعالیت های کم سابقه شهرداری بود.

وی بیان کرد: برای سال آینده دو امر مهم از جمله زیباسازی شهر و روان سازی ترافیک شهری برای شهر در نظر گرفته شده است که امیدوارم بتوانیم به این هدف برسیم.

در ادامه، مجید نشی مقدم، رئیس شورای شهر زنجان نیز گفت: شهرداری مجموعه ای است که شبانه روز برای توسعه شهر تلاش می کند.

وی افزود: آنچه این شهر را از سایر سازمان ها متمایز می کند و باعث می شود نگاه ویژه ای به آن داشته باشیم این است که برنامه ها و ماموریت های آن سال و ماه تنظیم می شود و این مجموعه همواره در تلاش است.

رئیس شورای شهر زنجان گفت: کارکنان شهرداری با حمایت و تشویق خانواده های خود شبانه روز تلاش می کنند که شایسته تقدیر ویژه است.

دیدگاهتان را بنویسید