ساخت اکانت هات بیت چگونه است ؟

معرفی بورس هات بیت
در سال 2018 ، Hotbit Exchange ایجاد شد. این ثبت نام در هات بیت صرافی توسط یک گروه متخصص در هنگ کنگ و استونی راه اندازی شد. این صرافی در حال حاضر در شانگهای در حال فعالیت است.

تا به امروز ، حدود 500000 کاربر در سایت Hotbit  ثبت نام کرده و فعال هستند. تعداد کل معاملات در ثبت نام در هات بیت حدود 1 میلیارد و 800 هزار دلار اعلام شده است.

ویژگی های HotBit Exchange چیست؟
مبادله HOTBIT عملکردهای ثبت نام در هات بیت زیادی دارد ، در اینجا به چند مورد از آنها اشاره می شود:

برای بارگیری کد ارز فقط هزینه بلاک چین دریافت می شود.
در دسترس بودن نمودارهای ثبت نام در هات بیت گرافیکی برای تجزیه و تحلیل قیمت در سایت به کاربران این امکان را می دهد.

که بازار را با مشاهده تغییرات قیمت در فواصل مختلف به خوبی تحلیل کنند. هزینه این مبادله برای ثبت نام در هات بیت مدل سفارش Taker برابر 01/0 درصد و برای مدل سفارش Maker 1 درصد است.

امکان مشاهده نقاط پشتیبانی و مقاومت جفت ارز مورد نظر کاربر از طریق نمودار گرافیکی تجزیه و ثبت نام در هات بیت تحلیل قیمت. امکان تجارت با تمام کدهای ارزی در Hotbit.

پشتیبانی از بیش از 150 جفت ارز
قابلیت ثبت نام در هات بیت بسته بندی و بازیابی اطلاعات در دستگاه های دیگر. این صرافی دارای کیف پول آنلاین و کلیدهای آفلاین خصوصی است. هیچ وجهی برای واریز توکن در صرافی وجود ندارد.

ارزهای رمزنگاری شده ارز را ثبت نام در هات بیت می توان با USDT ، BTC ، HTB ، EOS ، ATOM و BHD معامله کرد. در صورت استفاده از توکن HTB ، که یک توکن متولد شده HotBit است .

هزینه هر سفارش Maker و Taker به میزان 05٪ کاهش می یابد. امکان واریز 22 کد از ارز اصلی. رابط کاربری ثبت نام در هات بیت آسان و تجارت سریع.

سایر ویژگی های سایت HotBit شامل موارد زیر است: مشکلی با مصرف کنندگان ایرانی ندارد. امنیت حساب ثبت نام در هات بیت کاربری تضمین شده است.

سکه ها به سرعت در سایت ثبت نام در هات بیت قرار می گیرند. خرید و فروش این سایت آسان است. ارائه بخشهای مهم وب سایت تبادل Hotbite دارای بخشهای جداگانه است.

که هر کدام ویژگیها و عملکردهای خاص خود را دارند. در زیر هر بخش را به طور کامل ارائه می دهیم.
بخش اول:
تجارت ارزهای دیجیتال اهمیت ثبت نام در هات بیت استفاده از این بخش کاربران می توانند دارایی های مختلفی از جمله بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین ، ریپل و ده ها ارز دیجیتال دیگر را مبادله کنند.

اعضای اصلی از دو روش سرمایه گذاری استفاده می کنند: سرمایه گذاری های بلند مدت ثبت نام در هات بیت سرمایه گذاری های کوتاه مدت سرمایه گذاران کوتاه مدت.

در بین معامله گران تشویق می شوند ، زیرا خرید و فروش اساسی و تجارت کوتاه مدت می تواند ثبت نام در هات بیت سرمایه آنها را در مدت زمان کوتاهی افزایش دهد.

معاملات حاشیه ای یا اهرم در سایت Hot bit Exchange علاوه بر معاملات معمولی ، می توانید از معاملات حاشیه ای نیز استفاده کنید که به معاملات اهرم نیز معروف است. ثبت نام در هات بیت اهرم راهی است که با خرید و فروش و معامله با شخص دیگری کسب می کنید.

در مقایسه با سایر انواع معاملات ، این معاملات کلیدی سودآور است و همچنین در نقطه مقابل چندین ضرر ثبت نام در هات بیت قابل توجه وجود دارد. به عبارت دیگر ، در همان روش معاملاتی ، شخص اولین سرمایه خود را که حساس به استقراض و اهرم است ، افزایش می دهد.

قراردادهای همیشگی در وب سایت مبادله HotBite ، قراردادهای مستمر مانند قراردادهای آتی ثبت نام در هات بیت هستند ، اما تنها تفاوت آنها این است که تاریخ انقضا ندارند.

قیمت قراردادهای مداوم بر اساس ثبت نام در هات بیت بیت کوین است ، اگرچه تسویه حساب به دلار انجام می شود.

صندوق های سرمایه گذاری تجاری ETF یکی از محبوب ترین روشهای سرمایه گذاری است که ثبت نام در هات بیت در وب سایت Hot bit Exchange موجود است. ریسک این نوع سرمایه گذاری زیاد است و افراد می توانند در دراز مدت سود معقولی داشته باشند.

این وجوه برای اهداف مدیر ثبت نام در هات بیت صندوق و دستیابی به بازده خوب سرمایه فردی و سرمایه گذاری در اوراق بهادار مهم است.

پروژه دیفا مبادلات آنلاین بزرگ ثبت نام در هات بیت به دیفا خدمات ارائه می دهد. Hot bit Exchange نیز بخشی از این صرافی است.

دیدگاهتان را بنویسید