ساخت 3000 مسکن روستایی در استان بوشهر آغاز می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد محمدی‌زاده ظهر امروز در نشست با مسئولان برخی بانک‌ها با اشاره به اجرا طرح‌های اشتغال‌زایی در نقاط مختلف استان اظهار داشت: بر اساس ظرفیت‌های طرح‌های اشتغال‌زایی در روستاها در اولویت قرار دارد و بانک‌ها در این عرصه نقش مهمی ایفا می‌کنند.

وی باتأکید بر تقویت منابع بانکی در عرصه اشتغال‌زایی روستایی افزود: استان بوشهر در عرصه اشتغال روستایی از توانمندی و قابلیت بالایی برخوردار است که توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی از برنامه‌های مهم استان بوشهر است.

استاندار بوشهر همکاری بانک‌ها در اجرا طرح‌های اشتغال‌زایی را مورد تأکید قرار داد و گفت: خدمات و تسهیلات بانک‌ها باید در عرصه‌های گوناگون توسعه یابد و در این راستا برای افزایش منابع بانک‌ها با توافقات انجام شده با صنایع پتروشیمی مستقر در استان، منابع مالی خود را به بانک‌های داخلی استان منتقل می‌کنند.

13 هزار واحد مسکونی در طرح جهش تولید در استان بوشهر ساخته می‌شوداستاندار بوشهر: مدیران نباید از رسانه‌ها شکایت کننداستاندار بوشهر: حل مشکلات اقتصادی تنها با مشارکت بسیج و سپاه امکان‌پذیر می‌شود

محمدی‌زاده از ساخت واحدهای مسکونی در روستاهای استان خبر داد و تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده هفته آینده ساخت 3 هزار واحد مسکونی در روستاهای استان بوشهر آغاز می‌شود که بانک‌ها در تأمین منابع مالی روستاییان نقش مهمی ایفا می‌کنند.

وی از اقدام انقلابی برخی بانک‌ها قدردانی کرد و گفت: توجه به رفاه و آسایش مردم و رفع مشکلات جامعه باید در اولویت برنامه‌های بانک‌ها قرار داشته باشد.

انتهای پیام/190/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید