سازوکار وزارت صمت برای حل «کمبود نقدینگی» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید رضا فاطمی امین صبح جمعه در حاشیه سفر به استان هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشکلات شناسایی شده است.

وی افزود: سپس با توجه به چالش ها مصوبه و راهکارهای سفر را تهیه می کنیم و در این سفر مصوبات اطلاع رسانی می شود و در جلساتی که برگزار می کنیم راهکارهایی برای رفع مشکلات برای اجرا پیدا می کنیم. “

وزیر صنعت گفت: در وزارت صنعت، معدن و تجارت سامانه پاسخگویی ایجاد کرده ایم که در 5 استان از جمله استان هرمزگان فعال است. این سامانه تمامی درخواست ها اعم از تلفنی، مکاتبه ای و حضوری که به سازمان صمت استان ارجاع می شود را بررسی و درخواست را مستقیماً به واحد مربوطه ارجاع و در اسرع وقت برای پیگیری به مسئول مربوطه ارسال می کند.

فاطمی امین گفت: تلفن 124 که به عنوان تلفن شکایت از قیمت کالا و خدمات توسط شهروندان محترم استان استفاده می شد، هم اکنون برای تمامی مسائل و درخواست ها استفاده می شود و مردم هیچ مشکلی و راهنمایی ندارند. “حوزه.” می توانند درخواست های خود را از طریق تماس به سازمان انتقال دهند.

فاطمی امین خاطرنشان کرد: در مورد پروژه های نیمه تمام بودجه خوبی در استان تخصیص داده شده است اما بسیاری از مسائل و مشکلات پروژه ها به دلیل بی پولی نبوده و در آن موضوع شروع کرده ایم. پروژه تامین مالی زنجیره ای با همان منابعی که ما داریم. حداقل 30 درصد منابع بیشتر در اختیار واحدهای تولیدی قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید