سامانه "حراج الکترونیکی سازمان اموال تملیکی" رونمایی شد

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ رسولی فاضل، نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی از رونمایی سامانه "حراج الکترونیکی سازمان اموال تملیکی" با ورود و پیگیری‌های دستگاه قضایی خبر داد و گفت: صبح امروز با حضور وزیر اقتصاد در یکی از انبارهای مربوط به اموال تملیکی تهران سامانه "حراج الکترونیکی سازمان اموال تملیکی" رونمایی شد.

نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی ادامه داد: با توجه به اینکه در حراج حضوری شائبه‌هایی وجود داشت، به موضوع حراج‌ها ورود و تأکید کردیم که باید به‌صورت الکترونیکی برگزار شود.

وی تصریح کرد: در پی بازدید رئیس قوه قضائیه از انبارهای اموال تملیکی و تأکید وی، این موضوع بار دیگر جدیت پیدا کرد و با توجه به پیگیری‌های نمایندگان قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی در نهایت عملیاتی شد.

رسولی فاضل عنوان کرد: عملیات اجرایی این سامانه برای اولین حراج الکترونیک و فرایند روزانه بودن آن انجام خواهد شد و مردم می‌توانند از همین امروز در سامانه شروع به ثبت نام کنند.

نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی در پایان عنوان کرد: تاکنون حراج‌ها به‌صورت حضوری برگزار می‌شد؛ اما از این پس حراج حضوری نخواهیم داشت و تمامی حراج‌ها باید به‌صورت الکترونیکی برگزار شود.

بازدید دادستان تهران از انبار سازمان اموال تملیکیفروش کیلویی موبایل در اموال تملیکی متوقف شد+ سند

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید