ستاری: توسعه فناوری در گرو توسعه بنگاه های دانش بنیان استوی ادامه داد: مهمترین نکته برای من این است که شرکت های مختلف در کشورهای سازمان به این نتیجه رسیده اند که توسعه فناوری و نوآوری در هر زمینه ای در گرو توسعه شرکت های دانش بنیان در آن حوزه است.

وی گفت: جا دارد از سازمان هایی مانند سازمان نقشه برداری نیروهای مسلح و بسیاری از دستگاه های دولتی ما در این حوزه ها که کار خود را به شرکت های دانش بنیان واگذار می کنند تشکر کنم.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور یادآور شد: بنگاه های دانش بنیان، صنایعی که چند سال پیش به سختی در بخش خصوصی داخلی وجود داشتند، می توانند نوآوری را تزریق کنند، مشاغل جدید و بنگاه های دانش بنیان و اینها را ایجاد کنند. نخبگان در این شرکت ها کار می کنند. کار این شرکت‌ها بر همه افراد تأثیر می‌گذارد، که به ما امکان می‌دهد به حوزه‌های دیگری برویم که در آینده اتفاقات خوبی رخ دهد.

نمایشگاه بین المللی ایران و ژنو به عنوان اولین نمایشگاه اطلاعات مکانی از روز پنجشنبه 29 دی ماه با حضور مقامات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، معاونان علمی و فناوری ریاست جمهوری و مسئولان دستگاه های مرتبط حوزه خلیج فارس آغاز به کار کرد. سالن نمایشگاه بین المللی تهران. . این نمایشگاه از پنجم دی ماه لغایت 30 بهمن ماه در محل دائمی خود در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان است.

دیدگاهتان را بنویسید