سد پرشکافت در مسیر بویراحمد / کبگیان با محور پاتاوه – دهدشت ساخته می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید علی احمدزاده که به چیتاب رفته بود در جمع مداحان با اشاره به فرصت های بی نظیر این بخش در حوزه گردشگری، کشاورزی و سایر حوزه ها گفت: رودخانه کبگیان و اینترنت قابل مشاهده است. در سفر امروز که امسال اجرا می شود بخشی از الزامات در سال آینده برآورده می شود و سعی می کنیم تا حد امکان گره از زندگی و کار مردم باز کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین در بازدید از روستای چیتاب محمدآباد افزود: آب و فاضلاب این شهرستان مشکل فرسودگی شبکه آب منطقه را برطرف می کند و صندوق مسکن نیز مشکل آسفالت و جدول گذاری روستا را برطرف می کند. “

وی گفت: به گفته مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تا هفته آینده مشکل آنتن دهی تلفن همراه برطرف می شود.

احمدزاده در بازدید از سد جوسر این سد را یکی از زیباترین مناظر بخش کبگیان ایران دانست و گفت: از همه گردشگران دعوت می کنم به این منطقه بسیار زیبا و باستانی کهگیلویه و بویراحمد سفر کنند.

وی با اشاره به نواقص منطقه در این سفر افزود: پیچ های خطرناکی در جاده منطقه وجود دارد که باید رفع شود، قطعه کبگیان برای اتصال به محور پاتاوه – دهدشت نیز تامین اعتبار شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ابرپروژه آبرسانی چیتاب گفت: سد پرشکفت با ظرفیت ذخیره سازی 240 میلیون متر مکعب در حال اکتشاف است که این سد به طور کامل در استان واقع شده و سد 100 درصد است. مفید در کهگیلویه و بویراحمد.

وی در خصوص مرکز بهداشت نقاره خانه گفت: این پروژه 6 سال است که ساخته شده است اما به اسکله باقی مانده اعتبار داده ایم تا در اسرع وقت به بهره برداری برسد.

بررسی و تخصیص اعتبار برای رفع مشکل کانال آب در 100 هکتار از شالیزارها و دیدار با خانواده شهید هومن زراره به سفر احمدزاده به بند کبگیان بویراحمد پایان داد.

انتهای پیام/
در صفحه اول توصیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید